Yeni Moda Duvar Dekorasyonu Manzaralı 3 Boyutlu Duvar Kağıtları

Manzaralı 3D duvar kağıdı modelleri 2016 – Dekoratif ve tamamlayıcı ürünler grubu arasında bu yıl farklı ve sıra dışı tasarımları ile farklı zevklere hitap eden ve ev hanımlarının tasarım konusunda beğenisini kazanan duvar kağıdı modelleri, bu yılki koleksiyonda 3 boyutlu duvar kağıtları ile dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz yılki koleksiyonda da yer alan üç boyutlu duvar kağıtları, doğa manzaraları, su, ateş, toprak gibi ana temalara sahip resimlerden oluşurken, bu yıl ki koleksiyonda daha çok ev içleri, modern hayat ve şehir manzaraları yer alıyor. Bir anlamda geçtiğimiz yılın duvar kağıtları doğa tutkunlarına adlelirken, bu yıl ki 3D duvar kağıtları metropol insanlarının evlerinin süslüyor.

2016 Manzaralı Duvar Kağıdı Modelleri

2016 Manzaralı Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar dekorasyonuna farklı bir boyut getiren manzaralı 3D Duvar kağıtları, gerek myerli, gerekse ithal bir çok duvar kağıdı markasının ürün gamında kendine yer buluyor.

En Güzel Manzaralı Duvar Kağıdı Tasarımları

En Güzel Manzaralı Duvar Kağıdı Tasarımları

Üstelik bu tarz duvar kağıtlarının binbir türlüsünü piyasada bulabiliyorsunuz. İstanbuldan tutunda, Parise, Romadan Tokyoya kadar bir çok şehirden ensantaneler bu duvar kağıtlarına yansıtılıyor.

Manzaralı 3D Duvar Kağıdı Örnekleri

Manzaralı 3D Duvar Kağıdı Örnekleri

 Renk konusunda da benzer şekilde zengin bir yelpazeye sahip olan 2016 duvar kağıtları, kabartma ve folyo özellikleri ile evinizin farklı bölümlerinde kullanabileceğiniz farklı tasarımlara sahip. Biz de bu örnekleri sizler için bir araya getirdik. İşte birbirinden şık 3 boyutlu duvar kağıtları:

3 Boyutlu Duvar Kağıtları Galerisi