Göz Kamaştıran Lüks Banyo Dekorasyonları

Lüks Banyo Dekorasyon Örnekleri – Ev dekorasyonunun yanı sıra endüstriyel işletmelerde de önemli bir dekorasyon alanı olan tuvalet ve banyo modelleri, 2016 yılında lüks mobilya ve aksesuar firmalarının koleksiyonlarında oldukça lüks tasarımlar ve kullanışlı aksesuarlar ile görücüye çıkıyor.

Bu yıl ki tasarımda öne çıkan lüks banyo modelleri, modern tasarımları ve estetik hatları ile olduğu kadar lüks renkleri ve özel üretim fayans, mermer ve banyo malzemeleriyle de dikkatleri çekmeyi başarıyor. Koyu ve loş renklerin hakim olduğu 2016 lüks banyo modelleri, kullanışlılık konusunda da farklı banyo tasarımlarına uygun örnekler veriyor.

Banyo Dkeorasyon Fikirleri Lüks Banyo Örnekleri

Banyo Dekorasyon Fikirleri Lüks Banyo Örnekleri

Bu yıl lüks banyo dekorasyonlarında granit mermer görünümlü seramikler pek moda. Lüksü vurgulayan bu şık fayans modelleri, farklı banyo dolabı modelleri ve zarif vitrifiyeler ile kombinlenince ortaya derin kontrastlar sunan inanılmaz güzel banyo dekorasyonları çıkıyor.

En Güzel Lüks Banyo Dekorasyonları

En Güzel Lüks Banyo Dekorasyonları

Ayrıca bu tarz seramik ve fayans tasarımları, gizli led ışık uyuglamaları ile banyolarda daha heybetli bir görünüme kavuşurken, niş tasarımları ile birlikte kullanıldığında yukarıda gördüğünüz gibi şahane banyo dekorasyonları ortaya çıkıyor. 

Lüks Banyo Dekorasyon Örnekleri

Lüks Banyo Dekorasyon Örnekleri

2016 Piyasaya sürülen seramikler, banyo dolapları, vitrifiyeler tamamen lükse adlelirken, bizler de bu ürünler ile dekore edilen lüks banyo dekorasyonlarından meydana gelen görsel bir foto galeriyi hemen alt  tarafta beğeninize sunuyoruz. İşte birbirinden şık ve lüks banyo modelleri:

Lüks Banyo Modelleri Görselleri