Rüya Gibi Yatak Odası Dekorasyonlarından Çok Değişik Örnekler

Yatak Odası Dekorasyon Örnekleri 2016 – Dekorasyon örnekleri serimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu sayfamızda yatak odası dekorasyonlarını tamamen değiştirmek niyetinde olan, şık yatak odası dekorasyonlarına imza atmak isteyen dekorask.net takipçileri için 2016 yılında öne çıkan en güzel yatak odası dekorasyonlarına göz atıyoruz.

Yatak odası dekorasyonu deyince bir çoğunuzun aklına abartılı ve lüks mobilyalarla, damask duvar kağıtları ile yapılan yatak odası dekorasyonları geliyor olabilir ancak içerisinde bulunduğumuz 2016 yılına özgü yatak odası dekorasyonlarında bu tarz uygulamalara pek yer yok gibi görünüyor. Daha minimalist mobilyalar ve modern dekorasyon uygulamaları sade ve yalın dekorasyonların ortaya çıkmasını sağlıyor. 

Basit ve Şık Yatak Odası Dekorasyonları

Basit ve Şık Yatak Odası Dekorasyonları

Dekoratif aksesuarlar ve yatak odası tekstil ürünleride yine bu yönde ilerliyor. Toz pembe ve uçuk renklerin yer aldığı nevresim takımları, yatak örtüleri, pudra rengi halılar ve tabii ki aynı renklerdeki duvar renkleri bu yılın yatak odası dekorasyon trendlerini oluşturuyor. 

Yatak Odası Dekorasyon Örnekleri 2016

Yatak Odası Dekorasyon Örnekleri 2016

Yatak odası niş uygulamaları ise yine yatak odası dekorasyonlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Her ne kadar modern tarzların pek kullanmadığı bir uygulama olsada nişler tasraımcılar sayesinde biraz evrim geçirerek yukarıda gördüğünüz modern halleri ile karyola başı dekorasyonlara katkıda bulunuyorlar.

En Güzel Yatak Odası Dekorasyonları

En Güzel Yatak Odası Dekorasyonları

Ancak her dönemde olduğu gibi, hayal gücü sınırlarını zorlayan uçuk tasarımlarda yok değil hani. Bu tarz tasarımlar yatak odası gibi ucu açık bir konuda her daim dekorasyon uygulaması olarak varolacaklar. 

Sonuçta modern dekorasyon trendleri tarzlarınız arasında yer almayabilir ancak hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde göreceğiniz örnekler, fikirlerinizin değişmes,nde önemli rol oynayacaktır. Buradaki örneklerden ilham alarak yatak odası dekorasyonlarınızı yeniden yapabilirsiniz… 

2016 YATAK ODASI DEKORASYON ÖRNEKLERİ GÖRSELLERİ