Birbirinden Şık ve Dekoratif Duvar Saati Tasarımları

Dekoratif Duvar Saati Modelleri 2016 – Ev dekorasyonu konusunda demirbaş niteliği taşıyan duvar saati modelleri, işyeri ve evlerde her alanda kullanılabileceğimiz en önemli dekorasyon aksesuarlarınında başında gelir. Her sene farklı ve bir o kadarda ilginç tasarımları ile karşımıza çıkarlarken bu yıl da değişik hammaddeller ile tasarlan duvar saatleri, çok seçenekli zengin bir yelpaze ile tüketiciye sunuluyor.

Çeşitli figürlerin yer aldığı 2016 duvar saati modelleri; doğa manzaraları, hayvan figürleri, bebek resimleri ya da kişisel isteklere göre resmedilen figürlerin yer aldığı tasarımlarla 2016 yılının aksesuar alanında öne çıkarken, bizlerde bu aksesuarlara ev dekorasyonlarında fark yaratmak isteyen dekorask.net takipçileri için detaylı olarak inceliyoruz… 

Dekoratif Duvar Saati Tasarımlarından Örnekler

Dekoratif Duvar Saati Tasarımlarından Örnekler

Duvar saati oldukça ucu açık bir kavram, aslında zamanı göstemekle yükümlü olan bu ürünlere bir de dekorasyon aksesuarı gibi bir misyon yüklenince bu ucu açık kavrama inanılmaz tasarımlar ekleniyor. 

Ferforje Duvar Saati Tasarımları

Ferforje Duvar Saati Tasarımları

Mesela hemen üst tarafta fotoğrafını gördüğünüz istasyon saatler son 10 yıldır en tutulan dekorasyon aksesuarları olarak salonları ve antreleri süslerken, aslında ilk çıkan ferforje duvar saatlerinin farklı bir türevi olarak vitrinlerde yer alıyor. 

Canvas Duvar Saati Modelleri 2016

Canvas Duvar Saati Modelleri 2016

Canvas tabloların türevleri ise parçalı canvaslar içerisine entegre edilen duvar saatleri ile karşımıza çıkıyorlar ve şu sıralar en fazla tercih edilen duvar saati tasarımları arasında yer alıyorlar.

Biz de bu yılın aksesuarları arasında öne çıkan duvar saati modelleri arasından küçük bir derleme hazırladık. Aşağıdan göz atabileceğiniz 2016 duvar saatleri, manzara resimlerinden hayal gücüne dayalı özgün çizimlere, sade ve modern figürlerden yerel motiflere kadar geniş ve zengin tasarımlara sahip örnekler arasından derlenmiştir. İşte birbirinden modern ve şık duvar saati modelleri:

2016 Dekoratif Duvar Saati Modellerinden Örnekler