Aldora’nın Şahane Yatak Odası Takımlarını Mutlaka Görmeliniz !

Aldora Yatak Odası Takımları 2016 – Geçtiğimiz günlerde Aldora Mobilya modern tv ünitesi tasarımlarına göz atmış ve bu ürünleri çok beğenmiştik. Bu sayfamızda ise yine modern tasarımları ile dikkat çeken Aldora yatak odası takımlarını dünyaevine girmeye hazırlanan ve ya eskiyen yatak odası takımlarını modernize etmek isteyen dekorask.net takipçileri için inceliyoruz. 

Tasarımları ile bu yıla damgasını vuracak nitelikte zengin bir yelpaze ile görücüye çıkan Aldora, mobilya, dekoratif mobilya ve aksesuar ünitesinde olduğu gibi panel mobilya gruplarında da birbirinden şık modeller ile müşterilerinin beğenilerine sunuyor. Özellikle ev hanımlarının beğenisini kazanan Aldora yatak odası takımlarında, bu yıl hem modern klasik tarzlarda ürünlere rastlıyoruz. 

Aldora En Yeni Yatak Odası Takımları

Aldora En Yeni Yatak Odası Takımları

Bu duruma gösterebileceğimiz en güzel örnek ise hemen üst tarafta fotoğrafını gördüğünüz Aldora Value yatak odası takımı olsa gerek, zira takımın karyola başı ve gardrop kapağındaki işlemeler retro görünümlü yatak odası takımına avangard bir hava katıyor.

Yeni Sezon Aldora Yatak Modelleri 2016

Yeni Sezon Aldora Yatak Modelleri 2016

Aldora modern tasarımlardan hoşlananlara ise 2016 yılı yatak odası modelleri arasında yer alan Mathilda yatak odası takımını sunuyor. Mathilda yatak odası takımı ahşap rengi ve keskin hatları ile dikkat çekiyor.

Aldora En Güzel Yatak Odası Takımlarından Örnekler

Aldora En Güzel Yatak Odası Takımlarından Örnekler

Ancak Aldora 2016 yılı koleksiyonu içerinsde en fazla göze çarpan yatak odası takımı geçmişten günümüze uzanan zevkli çizgilerin modern yorumuyla karşımıza çıkan Rose yatak odası takımı oluyor. Çok eski el işi sanatlarımızdan biri olan kaneviçe bu takımda yeni bir hayat buluyor.

Aldora yeni sezon yatak odası takımları arasında buna benzer daha bir çok şaşırtıcı tasarım mevcut. Sizlerde yatak odalarınızda farklı bir rüzgar estirmek istiyorsanız Aldora yatak odası modelleri arasından sizler için seçtiğimiz ve foto galerimizde görsellerini beğenilerinize sunduğumuz örneklere göz atmanızı öneririz… 

Aldora 2016 Yatak Odası Takımlarından Örnekler