Kızlar İçin Süper Çocuk Odası Takımları

Kız Çocuk Odası Modelleri 2016 – Genellikle pembe, sarı, deniz mavisi, lila ve mor gibi renklerin hakim olduğu ve kız çocukları kadar ergenlik çağındaki genç kızların da ilgisini çeken renk temalı çocuk odası takımları ve genç odası takımları, mobilya ve dekorasyon firmalarının bu yılki çocuk ünitelerinde de zengin bir kreasyon ile görücüye çıkıyor.

Konfor, sağlık, hijyen ve tasarım konusunda çocuklar kadar anne ve babaların da beğenisini kazanan çocuk odası takımları, renk temaları ile erkek ve kız çocuklarının farklı zevklerine hitap etmeyi başarıyor. Özellikle bazı markalar bu konuda hayal ötesi tasarımlara imza atarlarken dekorask.net olarak bizlerde bu sayfamıza kızlar için şahane çocuk odası modellerine ayırıyoruz.

Modern Kız Çocuk Odası Takımları

Modern Kız Çocuk Odası Takımları

Yukarda bahsettiğimiz markalar arasında Alfemo geliyor. Alfemo geçtiğimiz yıllarda ard arda piyasaya sürdüğü inanılmaz çocuk odası takıları dikkatleri bir anda üzerine çekmiş, bu sıradışı tasraımlar arasında, kız çocuklarına özel çok değişik tasarımları müşterilerinin beğenisine sunmuştu.

2016 Kız Çocuk Odası Modelleri

2016 Kız Çocuk Odası Modelleri

Ancak çocuk odası denince akla tek bir marka geliyor, o da hepinizi tahmin ettiği gibi Çilek. Çilek son yıllarda tüm detaylarına, tüm ayrıntılarına kadar dikkat ettiği tasarımlarında kız çocukları için harika tasarımlara imza atıyor.

En Yeni Kız Çocuk Odası Takımlarından Örnekler

En Yeni Kız Çocuk Odası Takımlarından Örnekler

Kız çocuk odası bu markalar ile yeni yeni gelişirken, ülkemizde oldukça farklı modellere yavaş yavaşta olsa rastlanırken, bizlerde bu yıla damgasını vuran ve çocuklar kadar ebeveynlerin de beğenisini kazanan kızlar için çocuk odası takımları arasından bir derleme hazırladık. Foto galerimizde bu güzel örnekleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz…

Kızlar İçin Çocuk Odası Takımlarından Örnekler