En Yeni ve Modern Yatak Odası Takımlarına Göz Atın

En Yeni Yatak odası modelleri 2016 – Ana mobilya grupları arasında bu yıl tasarımları ile dikkat çeken ve hanımlar kadar beylerin de beğenisini toplayan yatak odası takımları, çeşitli kampanyalar ile yeni evlenecek çiftler kadar yatak odası takımlarını yenilemek isteyenler için de zengin bir koleksiyon ile görücüye çıkıyor.

Türkiye genelinde sektör lideri olarak kabul gören isimlerin yanı sıra isteğe göre özel tasarımlara imza atan işletmelerin de bu yılın dekorasyon ve mobilya ruhuna uygun örneklere imza atmasıyla birlikte ortaya çıkan modern hatların yanı sıra nostaljik esintiler de yerini alıyor. Biz de bu örneklerden küçük bir kolaj hazırlayarak aşağıdaki galeriyi bir araya getirdik.

Avangard-Modern Yatak Odası Takımlarından Örnekler

Avangard-Modern Yatak Odası Takımlarından Örnekler

Geçtiğimiz yıllarda bir modern avangard mobilya furyası vardı. Mobilya üretici ve markalarının kataloglarına baktığımızda bu furyanın hâli hazırda devam ettiğini yeni piyasaya çıkardıkları ürünlerden görebiliyoruz. Bu tarzı sevenler için Avangard yatak odası takımları bu yılda zirvede olacak gibi görünüyor.

Country Tarzı Yatak Odası Modelleri

Country Tarzı Yatak Odası Modelleri

Ancak avangard yatak odalarının tahtını biraz da olsa salayacak country tarzı son yılların yükselen trendleri arasında yer alırken, mobilya kataloglarında, geçtiğimiz yıllara nazaran bu yıl daha fazla örneğe rastlıyoruz. Country tarzı yatak odası takımları bu yılın liste başı mobilyaları arasında yer alabilirler.

2016 Modern Yatak Odası Takımları

2016 Modern Yatak Odası Takımları

Modern tarzlardan hoşlananlar için ise bu yıl çok farklı tasarımlara rastlıyoruz. Beyazın esaretinden kurtulan modern yatak odası takımları, farlı renk tonları ile adeta büyülüyorlar.

Sizin tarzınız hangisi bilmiyoruz ancak foto galerimizde tarzınızı yansıtan bir yatak odası takımına mutlaka rastlayacağınızı düşünüyoruz… İşte birbirinden şık, modern ve konforlu 2016 yılının moda ruhunu yansıtan yatak odası modelleri:

En Güzel Yatak Odası Takımları Örnekleri