Duvarlara Desen Veren Boya Aparatları İle Duvarlar Daha Renkli

Duvarlara Desen Veren Boya Aparatları– İnsanlar böyledir işte ki bu hayatta her şeyinin tam olmasını en güzel olmasını kusursuz olmasını ister. İnsan nefsi bir şey diyemiyoruz tabii. Tabii bir de bu her şeyin güzel kaliteli olması için çoğu zaman para gerekiyor. Ama daha cuzi miktarlara göre de güzel şeylere sahip olabiliyorsunuz. Bu konuyu nereye bağlayacaksın diye merak ediyorsanız. Başlıkta da belirttiğim gibi dekorasyon için en güzel dekor fikirleri için burada sizlerleyiz.

dekoratif-desen-veren-boya-aparati

Şimdi sizlere pahalı aparatlar kullanmadan cebinizden çok fazla para çıkmadan evinizi daha renkli hale getirme konusunda ipuçları vereceğim. Duvarlarınızın daha sade olmasından sıkıldınız mı? İşte sizlere hem ucuz hem hoşunuza gidecek bir uygulama. Aslında epeydir gördüğüm bir konuydu bu ama kısmet bugüne oldu arkadaşlarım. Ama sizlerin de faydalanmasını istedim bu güzel konudan. Duvarlarınızı artık sade görmekten sıkıldıysanız duvar boyası yaparken değişik desenlerle duvarlarınıza renk katabileceğinizi biliyor muydunuz? İnternette ya da yapı marketlerde bile kolaylıkla bulabileceğiniz 15TL-70TL ye kadar çıkabilen desenli duvar rulo fiyatları bulunmakta. İstediğiniz desenlere göre duvarlarınızı renklendirebilirsiniz artık. Duvar boyama zevkli bir iştir aslında eğer siz de benim gibi duvarlarınızı kendiniz boyuyorsanız bunu kendinize bir hobi olarak edindiyseniz bu desenli aparatlarla daha keyif alacağınıza eminim. Hem dekorasyonunuza değişik bir hava katacak hem evinizle ilgili bir şeyler yapmak sizi keyiflendirecektir.

desenli-duvar-aparati

Desenli figür efektli duvarlar son zamanların çok ilgi çeken uygulamalarından. İnsanların gerçekten ilgisi çok yoğun bu uygulamalara. Tabii yukarıda dediğim gibi bu uygulamaları yapmak için aparat gerekli. Bu aparatlarda desenler yer almakta ve dilediğiniz rengin üzerine uyumlu bir renkle dilediğiniz desenleri bu desenli aparatlar aracılığı ile kolaylıkla verebiliyorsunuz. Aşağıda gördüğünüz desene bakar mısınız. Dekorasyon ile ne kadar da bütünleşmiş.

desenli-rulo-ile-boyanmis-duvar-dekorasyonu

Milyonlarca belki desen var. Bu desenlerden hoşlandıklarınızı odalarınıza uygulayabilirsiniz. Aşağıdaki çiçek desenli modeli ben çok beğendim. Bu konuda desenli duvar kağıtları da piyasada çok çeşitli olarak kullanılmakta ama bunun görüntü kalitesi ile onunki arasında çok fark var.

duvarlara-nasil-desen-verilir