Cardin Yatak Odası Takımları Farklı Yaşamayı Sevenlere

Cardin Yatak Odası Takımları– Cardin mobilyanın 2016 kreasyonunda tasarımları ile öne çıkan bir başka mobilya grubu da yatak odası modelleri. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi renkli ve modern tasarımların yer aldığı cardin yatak odası takımları, loş ambiyansı, yatak odanızda yaratmak istediğiniz loş ruhun adresi olacak nitelikte tasarımlara sahip. Yatak odanızın ruhunu tamamiyle içinize işletecek cardin yatak odası tasarımlarına hayran kalacaksınız. Bu yıl koleksiyonunda neler sunmuş cardin mobilya hep birlikte inceleyelim ne dersiniz? Karşınızda yeni modellerden biri almira yatak odası. Yatak odanızı böylece daha özel kılabilirsiniz. Lüks görünüme sahip bu yatak odası özenle detaylarla işlenmiş. Yatak odanızda oladuğunuz vakitleri daha huzurlu daha keyifle geçireceksiniz. Almira yatak odası dikkat çekici bir yapıya sahip. Konfor kadar tabii ki görsellikte önemli.

cardin-almira-yatak-odasi-2016

Özellikle mat ve koyu renklerdeki 2016 yatak odası modelleri, fonksiyonel ve kombin örnekleriyle de dikkat çekiyor. Ana mobilya gruplarının yanı sıra komodin, ayna, boy aynası, gardrop, dola, berjer gibi dekoratif mobilya ve aksesuarların da yer aldığı 2016 cardin yatak odaları, tasarımları kadar kullanışlı yapılarıyla da beğeni topluyor. Biz de bu modern, şık ve kullanışlı örneklerden derlediğimiz modelleri bu yazımızda sizlerin ayağına kadar getirdik. İşte birbirinden şık 2016 cardin yatak odası takımları..

cardin-elin-yatak-odasi-2016

Çiçek desenleri ile dizayn edilmiş şık yatak başlığı yine yatak ucu pufu ile muhteşem uyum sağlayan yatak odası takımı özel çizgileri ile tarz bir etkiye sahip. Hayatında lüksü her alanda yaşamak isteyenlere cardin yatak odaları harika çözümler sunuyor. Hayalinizdeki yatak odası takımı belki de cardin’de sizleri bekliyor. Cardin salon takımlarını da bir önceki yazımızda sizlere tanıtmaya çalıştık. Cardin salon takımları 2016 modelleri hemen bu linkte sizlerle. Her yeri gezdim fakat kafama uygun model bulamadım diyenlerin adresi cardin. Cardin’de herkese uygun bir şeyler var.

cardin-firuze-yatak-odasi-2016

Geniş iç hacime sahip bölmelere sahip yatak odanızda düzeni sağlayacağınız aynalı gardrop, harika başlığa sahip konfor sunan yatağı, cekmece ve dolap bölmesine sahip tuvalet masası, şık komodinleri ile tarz bir yatak odası daha. Cardin yeni sezon modelleri ile yine beğeni toplamaya başladı bile.

cardin-pera-yatak-odasi-2016