Birbirinden İlginç Duvar Sticker Modelleri ile Eğlenceli Duvarlar

İlginç Duvar Sticker Modelleri – Sıradışı dekorasyonlardan hoşlanan takipçilerimizin duvar dekorasyonlarında fark yaratmak adına hem çok ilginç, hem de şık tasarımlara sahip duvar sticker modellerine göz atıyoruz bu dekorask.net'un bu sayfasına. Duvarlarınızı biraz hareketlendirmek için bu değişik ürünleri gelin hep birlikte inceleyelim… 

Duvar kağıdı kullanılmayan mekanlarda duvarların bomboş kalması dekorasoyn açısından pek hoş olmayan bir durumdur. Son bir kaç yılda bu durumun üstesinden gelmek adına stickerlar kullanılmaya başlandı. Bu dekorasyon tarzı öyle tutuldu ki yeri geldi duvar kağıtlarının bile yerine kullanıldı. Üstelik  tasarımları her gün daha yaratıcı ve daha ilginç bir duruma geldi.  

Değişik Duvar Sticker Modellerinden Örnekler

Değişik Duvar Sticker Modellerinden Örnekler

Yaratıcı dekorasyon ürünleri arasında zengin model yelpazesi ve farklı zevklere hitap eden modelleriyle dikkat çeken stickerlar, ilginç modelleri ile 2016 yılında da evlerinizde hayal ettiğiniz sıra dışı tasarımı yaratmanın en pratik yollarından biri olarak kabul edilebilir.

Duvar Dekorasyon Fikirleri 2016 Sticker Modelleri

Duvar Dekorasyon Fikirleri 2016 Sticker Modelleri

Farklı figürlerin yanı sıra farklı dokuma yapısıyla da alternatif sunan sticker modelleri, buzdolabından dolaplara, duvarlardan tuvaletlere, banyodan salonlara kadar çok geniş bir alanda kullanım imkânı sunuyor.

Resim Çerçevesi Duvar Sticker Modelleri

Resim Çerçevesi Duvar Sticker Modelleri

Zengin model yelpazesinin yanı sıra modern duvar kâğıdı olarak da kullanıma uygun olan ilginç sticker modelleri arasından derlediğimiz örneklere aşağıda yer alan foto galerimiz de göz atabilir, eğlenceli bir duvar dekorasyonu için ilham alabilirsiniz. İşte duvarlarınıza çok yakışacağını düşündüğümüz birbirinden şık ve farklı zevklere hitap eden dekoratif ve ilginç sticker modelleri:

İlginç Sticker Modellerinden Örnekler