Ikea’dan İskandinav Tarzı Çok Şık Duvar Rafları

Ikea Duvar Raf Modelleri 2016 – Geçtiğimiz günlerde İkea Resim Çerçevelerine göz atmıştık hatırlarsanız. Dekorask.com'un bu sayfasında ise bu şık çerçeveler ve aksesuarları yerleştireceğimiz bir stand bulmak adına Ikea'nın en yeni raf modellerini inceliyor, duvar dekorasyonlarını hareketlendirmek isteyen takipçierimizin beğenilerine sunuyoruz. 

Öncelikle işlevselliğin dikkate alındığı, çok basit, ancak basit olduğu kadar da dekoratif İskandinav tarzının dünya üzerinde ki en önemli temsilcisi İsveç kökenli devasa yapı market Ikea, tüm dünya ya bu zevkli tarzı beğendirmeye devam ediyor. Özellikle basit düzenekli, gösterişsiz Ikea mobilyaları çok tutuluyor. Duvar rafları ise bu duruma verilebilecek en güzel örnek olsa gerek. 

Ikea Modern Duvar Rafı Modelleri

Ikea Modern Duvar Rafı Modelleri

Ev ve işyeri aksesuarları konusunda dünya çapında olduğu gibi Türkiye'de de binlerce kişinin tercihi olan ikea, 2016 yılı koleksiyonda geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi tamamlayıcı ürünlerle görücüye çıkıyor. Bu yıl ki duvar ünitesi gruplarında kitaplıklar, raflar, konsollar, vitrin ve büfe modelleri gibi ürünlerle çok daha geniş bir kitleye hitap eden ikea, duvar rafları ile Türkiye'de de tercihler arasında yerini alıyor.

Ikea Çekmeceli Duvar Raf Tasarımları

Ikea Çekmeceli Duvar Raf Tasarımları

Farklı tasarımlara ve renk tonlarına sahip olan ikea duvar rafları, kullanışlı yapıları ve kullanım alanlarına göre farklı tasarımları ile de evinizin ve işyerinizin farklı bölümlerine kullanıma uygun bir alternatif sunuyor.

Ikea Dekoratif Duvar Rafları

Ikea Dekoratif Duvar Rafları

Bizler de bu farklı tasarımlara ve kullanım alanlarına göre farklı özelliklere sahip Ikea duvar raf modellerini foto galerimizde bir araya getiriyor, beğnilerinize sunuyoruz. İşte en güzel Ikea 2016 duvar rafı tasarımları

2016 İkea Duvar Raflarından Örnekler