Mondi 2016 TV-Duvar Üniteleri Sahnede

Mondi TV-Duvar Ünitesi Modelleri ve Fiyatları – 2016 Yılında bütün ürün gruplarını güncelleyen Mondi hemen her ürün grubuna yepyeni ürünler eklerken Dekorask.com olarak bizlerde bu ürünleri sizler için incelemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda Mondi 2016 TV-Duvar ünitesi modellerine göz atıyor fiyatları birlikte bilgilerinize sunuyoruz. 

Mobilya gruplarının yanı sıra compaq vitrin ve tv üniteleri ile 2016 yılının modasını belirleyecek nitelikte tasarımlar ve kullanışlı örnekler ile görücüye çıkan Mondi, salon ve oturma odalarınızda hayal ettiğiniz pratik, fonksiyonel ve portatif televizyon üniteleri ile tercih nedeniniz olacak nitelikte. Özellikle ev hanımlarının salon ve oturma odalarındaki televizyon aksesuarları nedeniyle yaşanan dağınıklıktan duyduğu rahatsızlığı dikkate alarak tasarlanan TV-Duvar üniteleri, Mondi tasarım ruhuna uygun bir şekilde tasarlanmış.

Mondi TV-Duvar Ünitesi Modellerinde Örnekler

Mondi TV-Duvar Ünitesi Modellerinden Örnekler

Mondi yeni sezon ürünlerini geçtiğimiz yılın sonlarından itibaren piyasaya sürmeye başladı. Mondi'nin 2015 yılın son çeyreğinde vitrine çıkardığı ve hemen üst tarafta resmini gördüğünüz Porto TV ünitesi özgün tasarımına eklenen zigon sehpaları ile çok ses getirdi ve getirmeye devam ediyor.

Mondi En Güzel TV-Duvar Ünitesi Tasarımları

Mondi En Güzel TV-Duvar Ünitesi Tasarımları

Bu yıl koleksiyona yeni eklenen Vienna ve Eylül compaq vitrinlerlerin haricinde Mabel, Vegas ve hemen yukarıda resmini gördüğünüz led ışıklı vitrini ile dikkat çeken Venita serileri Mondi'nin en çok tutulan Duvar üniteleri arasında yer aldı. 

Mondi 2016 TV-Duvar Ünitesi Modelleri

Mondi 2016 TV-Duvar Ünitesi Modelleri

Anlayacağınız geçtiğimiz yılki koleksiyonda da tasarımları ve kullanışlı yapılarıyla tüketicinin sıklıkla tercih ettiği Mondi, bu yıl ki tv duvar üniteleri ile sezona damgasını vuracak gibi görünüyor. Mondi ürün gamında daha bir çok ürün bulunmakta. Bu ürünler arasında size hitabeden bir tane mutlaka bulacağınızı düşünerek aşağıda yer alan foto galerimizde Mondi TV-Duvar ünitesi modellerini beğeninize sunuyoruz. Ürünlerin güncel fiyatlarını ise bu adresten detaylı olarak inceleyebilirsiniz… 

MONDİ TV DUVAR ÜNİTESİ MODELLERİNDEN ÖRNEKLER