Yepyeni Çalışma ve Bilgisayar Masası Tasarımları

Çalışma ve Bilgisayar Masası Modelleri 2016 – Genç odası takımları arasında demirbaş ünitelerden biri olan bilgisayar ve buna entegre çalışma masaları, 2016 yılı genç odası takımlarında da yerini alıyor. Bu yılki tasarımda kullanışlı ve sade tasarımların yanı sıra genç ruhunu yansıtan sıra dışı tasarımların da yer aldığı pc masaları, kullanışlı yapılarının yanı sıra gençlerin isteklerine ve oda tasarımlarına göre sökülüp-takılabilir özellikleriyle farklı zevklere ve tasarımlara da uyumluluk gösteriyor.

Renk konusunda da tasarım ve portatif özelliklerine benzer şekilde farklı seçenekler sunan 2016 çalışma ve bilgisayar masası modelleri, çekmece, duvar ünitesi, raf ve kitaplık gibi yan dekoratif ürünlerle de farklı kullanım alanları sunulurken bizlerde dekorask.net olarak bu sayfamızı modern çalışma ve bilgisayar masalarına ayırıyoruz.

Farklı Çalışma ve Bilgisayar Masası Modellerinden Örnekler

Farklı Çalışma ve Bilgisayar Masası Modellerinden Örnekler

Bir zamanların klasik çalışma masalarını, bilgisayar masalarını hatırlarsanız. Hepsi sanki aynı fabrikanın aynı bandından çıkmış gibilerdi. Sıfır tasarım ve estetiğe sahip bu ürünler zaman içerisinde olumlu yönde evrime uğrarken, gerek renkleri, gerekse fonksiyonel tasarımları ile çok çok farklı normları ile vitrinlerdeki yerlerini alıyorlar.

En Güzel Bilgisayar Masası Tasarımları

En Güzel Bilgisayar Masası Tasarımları

Aslında bu tarz tasraımlar kendiliğinden ortaya çıkmadılar,  zira sadecebu iş üzerine yoğunlaşan üreticiler ülkemizde sektöre girdikten sonra bu tür modüler mobilya tasarımlarına rastlar olduk. Şimdilerde sadece modüler duvar rafı, kitaplık ve bilgisayar – çalışma masası üreten, bu işi layığı ile yapan firmalarımız mevcut.

Yeni Nesil Bilgisayar ve Çalışma Masası Örnekleri

Yeni Nesil Bilgisayar ve Çalışma Masası Örnekleri

Bu durum aynız zamanda piyasada hemen her bütçeye ve her zevke uygun geniş bir ürün yelpazesi oluşmasına neden oldu. Üstelik bu üreticilerin ürünlerini internet üzerinden kolayca satın alabiliyorzsunuz. 

Dilerseniz sizlerinde zevkinize uygun bir bilgisayar ve çalışma masası bulmak adına bu ürünlerin çeşitli örneklerinden oluşturduğumuz foto galerimize hep birlikte göz atalım. İşte bu yılın mobilyaları arasında öne çıkan 2016 bilgisayar ve çalışma masası modelleri:

Çok Farklı Bilgisayar Masası Modelleri