Çooook Dekoratif Masa Lambalarından Etkileyici Örnekler

Dekoratif Masa Lambası Modelleri – Ev dekorasyonunuza katkıda bulunacağını düşündüğümüz akla gelebilecek her türlü aksesuara, her türlü objeye tüm detaylıar ile göz atamaya devam ediyoruz. Hatırlarsanız kısa bir zaman önce birbirinden şahane biblo tasarımlarıdekorask.net sayfalarında beğenilerinize sunmuştuk.

Bu sayfamızda ise çalışma masalarınızda kullanabileceğiniz modern ve şık tasarımlara sahip masa lambalarını konu ediniyoruz. Özellikle genç odalarında sıklıkla kullanılan, home ofis tasarımlarının vazgeçilmezi olan masa lambalarından başlıkta da belirttiğimiz gibi etkileyici örnekleri beğenilerinize sunuyoruz… 

Modern Masa Lambası Tasarımlarından Örnekler

Modern Masa Lambası Tasarımlarından Örnekler

Masa lambası tasarımı aslında ucu açık bir konu. Tabi böyle ucu açık bir konu tasarımcıların eline geçince de ortaya inanılmaz tasarımların çıkması içten bile değil. Adamlar akla gelebilecek her nesneyi, her figürü masa lambalarına yansıtıyorlar.

Çok Güzel Masa Lambası Modelleri

Çok Güzel Masa Lambası Modelleri

Öyle ki bir zamanların demir su boruları bile bu dekoratif aydınlatma modelleri için materyal oluşturabiliyor. Yukarıda da bu tarz bir örnek görüyorsunuz. Şöyle bir araştırdığınıza bu malzemenin kullanıldığı daha bir çok örneğe rastlayabilirsiniz.. 

Değişik Masa Lambası Tasarımları

Değişik Masa Lambası Tasarımları

Bu hayal gücü sınırlarını zorlayan tasarımlara hayvan figürleride sıklıkla konu oluyor. Olaya farklı bakış açıları inanılmaz tasarımlarıda beraberinde getiriyor. 

Sonuçta tasarlanıp, imal edildikten sonra masamıza konulan bu dekoratif aydınlatmalar, tamamlayıcı, modern bir aksesuar olarak mekanlarımızda yer alıyor. Canlı renkler ile farklı zevklere ve farklı tasarımlara hitap eden masa lambaları, 2015 yılında olduğu gibi 2016 yılında da portatif ve fonksiyonel tasarımlarıyla yalnızca çalışma odalarında değil, yatak odası ve salonlarda da kullanılabilecek nitelikte. Biz de bu örnekleri sizler için foto galerimizde bir araya getiriyoruz. İşte birbirinden kullanışlı ve modern tasarımlara sahip masa lambaları:

Dekoratif Masa Lambası Tasarımları Görselleri