Yepyeni Berjer Koltuk Modellerine Göz Atın !

Berjer koltuk modelleri 2016 – Koltuk ve kanepe modellerinin yanı sıra salon takımı ve oturma odası takımları dışında yatak odası takımlarına da uyumluluk gösteren ve genellikle modern, lüks hatlara sahip olan berjer modelleri, 2016 yılında sade, zarif, modern ve lüks modellerin yanı sıra sıra dışı tasarımlara sahip, canlı renkler ve konforlu özellikleri ile eşsiz bir koleksiyona kavuşuyor.

Kaliteli malzemeler üzerine işlenen özel dokuma kumaşlar ve modern, zarif ve canlı desenlerin işlendiği berjer modelleri, evinizin her köşesine uyumluluk gösterecek nitelikte. Biz de bu yılın modasına uyumluluk gösteren berjer tasarımları arasından evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz örnekleri sizler için bir araya getirdik.

2016 Berjer Koltuk Modelleri

2016 Berjer Koltuk Modelleri

Son yılların mobilya konusunda öne çıkan trendlerinden berjerler, tasarımcıların bu ürünlere yepyeni misyonlar eklemesi ile daha farklıbir görünüme kavuştular.  Bir çok tarz berjerlerde de hayat buldu. Ancak berjer ile belki de kimyaları en uyuşan tarz retro olurken, retro tarzı berjer koltuk modelleri trend mobilyalar arasında girdi. 

En Güzel Berjer Koltuk Modelleri Görselleri

En Güzel Berjer Koltuk Modelleri Görselleri

70'lerin şık tasarımları zaten o yıllara ait bir mobilya olan berjerlere çok yakıştı. Gerek renkler, gerekse tasarım anlamında bu mobilyalar oturma odalarının vazgeçilmezleri arasında yer aldı. 

Son Moda Berjer Koltuk Tasarımlarından Örnekler

Son Moda Berjer Koltuk Tasarımlarından Örnekler

Berjerler ile çok iyi uyum sağlayan bir diğer tarz ise yükselen dekorasyon trendleri arasında yer alan country tarzı oldu. Country tarzı çiçekli berjerler salon takımları ile birlikte mobilya markalarının vitrinlerinde satışa sunuldular. 

Foto galerimizde sizler için çeşitli berjer tarszlarından örnekleri bir araya getirdik. Bu görseller arasında sizlerde tarzınıza uygun bir berjer bulabilirsiniz… İşte birbirinden şık ve konforlu 2016 berjer modelleri:

En Yeni Berjer Modelleri Örnekleri