Çok Dekoratif Kitaplık Tasarımları

Kitaplık modelleri 2016 – Kitap kurtlarının yanı sıra çeşitli dekoratif eşyaların da koyulabileceği kitaplık modelleri, 2016 yılının moda ruhuna yakışır şekilde sıra dışı ve kullanışlı tasarımları ile görücüye çıkıyor. Bu yıl ki koleksiyonda yer alan sıra dışı kitaplık modelleri, çeşitli boyutlar, ayarlanabilir yükseklik ve duvara monte edilebilen özellikleri ile yalnızca odalarınızda değil, antre, oturma odası ve evinizin farklı alanlarında da kullanabileceğiniz fonksiyonel bir yapıya sahip.

Geçtiğimiz yıllara nazaran son bir kaç yıl da ülkemizde sadece bu tarz tasarımlar yapan üreticilerin artması farklı modellerinde vitrine çıkmasına neden oldu. Öyleki duvar rafları gibi ucu oldukça açık bir konu olan kitaplıkları tasarlayan markalar Avrupalı rakiplerini bile kıskandıracak güzellik ve kalitede kitaplık tasarımlarına imza atıyorlar.

İlginç Kitaplık Tasarımları

İlginç Kitaplık Tasarımları

Ucu açık bir konu derken, bir duvar rafı veya kitaplık tasarlarken gemetrinin sonsuz düzlemlerinden, eğrilerinden, üçgenlerinden bahsediyoruz. Bu konu için abartılı bir hayal gücüne de ihtiyacınız yok. Sadece ihtiyacınıza göre bir kitaplık tasarımı ile dekoratif olması adına normları ile biraz oynamak, biraz süslemek yeterli olacaktır.    

Modern Kitaplık Tasarımlarından Örnekler

Modern Kitaplık Tasarımlarından Örnekler

Gerçi yukarıda da bahsettiğimiz gibi bunu bizim yerimize yapan yerli firmalarımız yok değil. Buradan bu markaların güzel tasarımlarına da göz atabilirsiniz. 

Değişik Kitaplık Modelleri

Değişik Kitaplık Modelleri

Ayrıca renk konusunda da farklı seçenekler sunan kitaplıklar arasından derlediğimiz örneklere aşağıdaki galeriden göz atabilir, hayalinizdeki kitaplığı bulabilirsiniz. İşte birbirinden şık, dekoratif ve kullanışlı 2016 kitaplık modelleri:

Farklı Kitaplık Tasarımlarından Örnekler