Mobilya ve Dekorasyonda Yeni Moda Puf Modelleri

En Güzel Puf Modelleri 2016 – Mobilya dekorasyonunun tamamlayıcı ürünlerinden puf modelleri, 2015 yılında olduğu gibi 2016 yılında da ev mobilyalarınızın farklı bölümlerinde kullanabileceğiniz kadar zengin bir tasarım ve renk yelpazesi ile evinizi renklendirecek nitelikte.

Ortopedik örneklerin öne çıktığı puf tasarımları, gençler kadar yetişkinlerin de dekoratif mobilya tercihleri arasında yer alıyor. Özellikle genç odası takımları arasında yer alan puflar, bu yılki koleksiyonda salondan yatak odalarına, oturma odalarından çocuk odalarına kadar geniş bir yelpazede görücüye çıkıyor.

Çok Değişik Puf Modelleri

Çok Değişik Puf Modelleri

Puflar mobilyadan daha çok ev dekorasyonunda kullanılır olduklarından bu yana yukarıda da örneğini göreceğiniz gibi çok değişik tasarımlara ve ilginç normlara büründüler. Eskiye nazaran, şimdilerde çok daha dekoratif puf tasarımlarını piyasada bulmak mümkün… 

En güzel Puf Tasarımlarından Örnekler

En güzel Puf Tasarımlarından Örnekler

Üstelik yeni nesil puflar eskilere göre daha işlevsel ve kullanışlı duruma geldiler. Yukarıda gördüğünüz örnek, antre dekorasyonları için tasarlanmışlar ve takdir edeceğiniz gibi oldukça havalılar… 

Puf Orta Sehpa Modelleri Örnekleri

Puf Orta Sehpa Modelleri Örnekleri

Yeni dekorasyon anlayışlarında yukarı da da bahsettiğimiz gibi puflar sadece mobilya anlamında kullanılmıyorlar. Ev dekorasyonuna katkıları açısından bu mobilyaları orta sehpa olarakta görür olduk. Hatta artık irili ufaklı mobilya üreticilerinin ürün gruplarında puf orta sehpalı koltuk takımlarıda yer alıyor. 

Dekorask.com olarak bizler de ev dekorasyonunda puf modellerini kullanmayı düşünen takipçilerimiz için birbirinden şık puf modellerini bir araya getirdik. Aşağıdaki örnekler evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz şık ve ortopedik puf modelleri arasından derlediğimiz modellerden oluşmaktadır. İşte birbirinden şık ve konforlu 2016 puf modelleri:

DEKORATİF PUF TASARIMLARINDAN EN GÜZEL ÖRNEKLER