Yepyeni Avize Tasarımları Ev Dekorasyonunuza Artı Değerler Katıyor

Avize Modelleri 2016 – İnce bir detay gibi görünsede avizlerin ev dekorasyonumuza kattığı değerleri tartışmamız mümkün değil. Bunu sadece görsel açıdan düşünmeyin, zira tonlarca para harcayarak, binbir emek vererek tamamladığınız ev dekorasyonlarınızı bu tarz dekoratif aydınlatmalar ile sergiliyorsunuz. Bu durumu bir mağazanın vitrinine benzetebilirsiniz. Ne kadar ışık o kadar al beni 🙂

Bir zamanlar sadece ışık amaçlı kullanılan avizeler şimdilerde teknolojininde etkisi ile hem dekoratif bir obje, hem de dekorasyonları gösterecek gösterişli etkenler olarak yeni tasarımları ile büyülüyorlar. Aydınlatma üniteleri ile bu yıla hızlı bir giriş yapan dekorasyon ve aksesuar firmaları, bu yıl ki koleksiyonları ile evinizin her yerini ışıl ışıl yapacak modern tasarımlara sahip avizeler ile evinizi başta yaratacak ve farklı bir hava katacak nitelikte modeller ile görücüye çıkarırlarken, bizlerde dekorask.net olrak bu sayfamızı ev dekorasyonlarını şık avize tasarımları ile güçlendirmek isteyen takipçilerimiz için inceliyoruz.

Mutfaklar İçin Şık Avize Tasarımları

Mutfaklar İçin Şık Avize Tasarımları

Avize denince bir zamanlar sadece salonlar akla gelirken gelişen dekorasyon anlayışları avizlerin sadece salonlar için değil evin ıslak zeminleri hariç hemen her alanında, mutfaklarda, antrelerde ve oturma odalarında da dekoratif olarak kullanılması gerektiğini farketti. Dekoratif avizeler salonların ardından bu alanlara da girmeye başladı.

Modern Avize Modellerinin En Güzelleri

Modern Avize Modellerinin En Güzelleri

Ev dekorasyonu konusunda artık önemli bir ayrıntı olacak kabul gören ve çeşitli değerli taşlar ile çok daha lüks ve modern tasarımlara kavuşan avize modelleri, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da kullanılacak mekana ve farklı zevklere göre zengin bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor.

En Güzel Avize Modellerinde Örnekler

En Güzel Avize Modellerinde Örnekler

Derlediğimiz örnekler arasından göz atabileceğiniz üzere çeşitli taşlar ve desenler ile modern tasarımlara kavuşan avize modelleri, evinizin her odasında kullanıma uygun hatlara sahip. İşte bu modeller arasından en güzellerini seçtiğimiz ve foto galerimizde beğeninize sunduğumuz 2016 avize modelleri:

EN GÜZEL AVİZE MODELLERİNDEN ÖRNEKLER