En Şık Abajur Tasarımları İle Sofistik İç Mekan Dekorasyonları

2016 Abajur Modelleri ve Örnekleri – Abajurlar her ne kadar önemsiz bir dekorasyon ve aydınlatma aksesuarı olarak gelemse de avize modellerine göre biraz sönük kalsalarda farkını ancak yatak odası veya salon dekorasyonunuzda kullandığınız zaman fark edebilirsiniz. Üstelik bu ürünlerin tasarım ve norm konusunda ucu oldukça açık olduğu için hayal ettiğiz her türlü abajur tasarımınıda piyasada bulabilir, biraz el beceriniz ve hayal gücünüz varsa kullancağınız alana göre kendi abajurunuzu kendiniz tasarlayabilirsiniz… 

Bir zamanlar genel anlamda yatak odalarında yatağın hemen başında ancak kendilerine yer bulan abajurlar, retro tarzların trend haline gelmesi ile birlikte salonlarda konsol önü aksesuar olarakta kullanılmaya başlanırken, dekorasyon ve aksesuar marka ve üreticileri, yepyeni abajur tasarımları ile bu trendi körüklediler. Bizlerde dekorask.net olarak bu sayfamızı ev dekorasyonunda şık abajurlar kullanmak isteyen takipçilerimize ilham kaynağı olacağını düşündüğümüz birbirinden güzel abajur tasarımlarını bu sayfamızda beğenilerinize sunmaya karar verdik.

Klasik Abajur Tasarımlarından Örnekler

Klasik Abajur Tasarımlarından Örnekler

Yatmadan önce kitap okumayı alışkanlık halinde getirenlerin yatak odalarının vazgeçilmez aksesuar ve aydınlatma ürünleri arasında yer alan ayrıntılardan biri olan abajur modelleri, bu yıl ki koleksiyonda kullanışlı yapılarının yanı sıra modern ve şık tasarımları ile dikkat çekiyor.

En Yeni Dekoratif Abajur Tasarımları 2016

En Yeni Dekoratif Abajur Tasarımları 2016

Genel hatlarını modern tasarımların oluşturduğu abajur modelleri, farklı renkler, farklı ışık grupları, farklı tasarımlardan oluşmasının yanı sıra kullanışlılık açısından da oldukça teknolojik bir deneyim sunuyor.

Ev Dekorasyonu Aydınlatma Örnekleri Abajur Modelleri

Ev Dekorasyonu Aydınlatma Örnekleri Abajur Modelleri

Bu özelliklerin yanı sıra farklı zevkten ve tercihten yatak odası takımları için de uygun bir koleksiyon ile karşımıza çıkan 2016 abajur modelleri, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılki koleksiyonda da tasarruf konusunda birinci sınıf bir kalite sunuyor. Biz de bu örneklerden küçük bir derleme hazırladık. İşte birbirinden şık, dekoratif ve kullanışlı 2016abajur modelleri:

Çok Güzel Abajur Modellerinden Örnekler