İkea’dan Modern ve Şık Yepyeni Televizyon Üniteleri

Ikea 2016 TV-Duvar Ünitesi Modelleri iskandinav tarzı mobilya ve dekorasyonun dünyada ki en eönemli ve en büyük temsilcisi hatta buna misyoneri de diyebiliriz, Ikea 2016 yılı ürünlerine ait kataloğunu 2015 yılının son çeyreğinde çıkararak yeni Ikea ürünleri hakkında ipuçları vermişti. Bu katalogda ise en çok dikkati çeken ürünler TV-Duvar üniteleri olmuştu.

Dolayısı ile bizlerde dekorask.net'un bu sayfasını Ikea 2016 TV-Duvar ünite tasarımlarına ayırdarak, oturma odaları ve salonları için şık üniteler aramakta olan takipçilerimize bir alternatif sunmaya çalıştık. Eğer basit ve modern İskandinav tarzından hoşlanıyorsanız burada ki örneklere göz atmadan TV yada Duvar Ünitesi almamanızı öneririz… 

2016 Beyaz TV Ünitesi Modelleri Ikea

2016 Beyaz TV Ünitesi Modelleri Ikea

Fonksiyonel ve kullanışlı tasarımları ile son yılların en popüler ve en çok tercih edilen mobilya ve ev dekorasyon markası ikea, dünya çapında olduğu gibi Türkiye'de de son yıllarda ev hanımları kadar beylerin de dekorasyon ve mobilya konusunda tercih nedeni oluyor.

Ikea TV Ünite Tasarımları Görselleri

Ikea TV Ünite Tasarımları Görselleri

Bu yıl ki koleksiyonunda oldukça sade tasarımlar ile görücüye çıkan ikea, sade tasarım ve renk tonlarının yanı sıra kullanışlılık konusunda ise oldukça doyurucu bir deneyim sunuyor.

Ikea TV-Duvar Ünitesi Modelleri 2016

Ikea TV-Duvar Ünitesi Modelleri 2016  

Basit ve modern modellerin öne çıktığı ikea tv sehpaları, farklı zevklere hitap eden özgün tasarımları ile 2016 yılı mobilya ve dekorasyon modasına yön verecek nitelikte olmasının yanı sıra zarif modelleriyle de zevk çıtasını bir hayli yükseltiyor. Biz de bu örnekleri sizler içinhemen alt tarafta yer alan foto galerimizde bir araya getirip beğeninize sunuyoruz, İşte sizlere 2016 ikea televizyon ünteleri :

İkea En Yeni TV-Duvar Ünite Tasarımları