Yeni Moda Modern Oturma Odası Takımları Burada

Modern Oturma Odası Takımı Modelleri – Salon ve misafir odası yani salon takımlarının yanı sıra konforlu tasarımları ile geçtiğimiz yılın moda mobilyaları arasında yer alan oturma odası takımları, bu yılki tasarımlarıyla da farklı beğenilere alternatif oluşturuyor.

Canlı renklerin hakim olduğu, konforun ön planda tutulduğu, modern hatların yer aldığı oturma odası modelleri, tam anlamı ile modern dekorasyon ruhunu yansıtan cinsten. Üstelik bu tarz tasarımları, Bellona, İstikbal, Mondi, Kilim, Doğtaş ve İpek gibi bir çok büyük markanın yanında daha bir çok yerel mobilya üreticisinde bile bulabiliyorunuz. Dilerseniz gelin şimdi markaların ürün gupları arasında yer alan bu şık oturma odası takımlarına bir göz atalım.

Modern Oturma Odası Takımları Alfemo Modelleri

Modern Oturma Odası Takımları Alfemo Modelleri

Modern tasarımlar denince akla ilk gelen markalardan biri de Alfemo. Alfemo oturma grubu ürün gamında yukarıda resmini gördüğünüz gibi bir çok modern tasarım mevcut. Burada dikkat etmeniz gereken son derece modern tasarımarda bile berjerlerin güncelliğini korumaları… 

Bellona Oturma Odası Takımı Örnekleri

Bellona Oturma Odası Takımı Örnekleri

Bellona ise oturma doası takımlarında sürekli bir bahar havası estirmek adına daha canlı renkleri ve tabi ki son dönemin olmazsa olmazları arasında yer alan çiçek desenlerini sıklıkla kullanmaya devam ediyor.

İstikbal Modern Oturma Odası Takımları

İstikbal Modern Oturma Odası Takımları

İstikbal, geçtiğimiz yıldan başlayarak, ürün gamında çok farklı renkleri bir arada kullanma yoluna gidiyor. Ortaya çok güzel takımların çıktığını söylemek her halde yanlış olmaz. 

Foto galerimizde oturma odanız için daha bir çok takım bulabilir, bu şık tasarımlardan oturma odanız için hayalini kurduğunuz takım hakkında fikir sahibi olabilirsiniz… 

EN YENİ OTURMA ODASI TAKIMLARINDAN ÖRNEKLER