Büyük Mutfaklar İçin Çok Güzel Dekorasyon Örnekleri

Büyük Mutfak Dekorasyon Fikirleri – Büyük ve geniş mutfaklar tüm hanımların hayalidir. Özellikle Türk halkı hanımları geniş evlerei sevdiklerinden Avrupalı hanımların küçücük mutfakları onları bunaltacaktır. İşin şakası bir tarafa biz Türk halkı olarak geniş evlerde yaşamaya alışkın bir milteiz ve büyük mutfaklarda yemek yapmanın tadını hiç bir mutfakta alamazsınız.

Büyük mutfak dekorasyonları için en önemli argüman tüm mutfaklarda olduğu gibi mobilya, yani mutfak dolaplarıdır. Büyük bir mutfak dekorasyonunda, bolca çekmeceleri, kapakları ve rafları olan bir mutfak dolabına ihtiyacınız olduğu kesin. Bu hem ıvır zıvırın ortada görünmesini engelleyecek, hem de boşluğu doldurmak anlamında elinizi güçlendirecektir.

En Güzel Geniş Mutfak Dekorasyonlarından Örnekler

En Güzel Geniş Mutfak Dekorasyonlarından Örnekler

Büyük mutfaklar için mutfak dolabı seçerken mümkünse, mutfak şekil ve ebatınız yeterli ise ve maddi durumunuz uygunsa ada tezgahlı mutfak dolaplarını seçmenizi öneririz. Bu size hem yemek yapabileceğiniz ekstra bir alan, hem, bir mutfak masası, hem de şık bir dekorasyonun başlangıv-cını kazandıracaktır. 

Büyük Mutfaklar İçin Dekorasyon Örnekleri

Büyük Mutfaklar İçin Dekorasyon Örnekleri

Seçeceğiniz mutfak dolabının rengide çok önemlidir, zira beyaz veya açık tonlar mekanları olduğundan daha geniş göstereceğinden bu renklerde mutfak dolapları seçseniz bile aralara siyah detaylar eklemeyi ihmal etmeyin.

Geniş ve Büyük Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Geniş ve Büyük Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Mutfağınızın konumunu göz önünde bulundurmanızda çok önemli, büyük mutfaklar genel anlamda oldukça geniş pencerelerede sahiptirler. Bu çok hoş bir kontrast değildir aslında, ancak pencere aralarındaki duvarları dekoratif duvar süslemeleri veya yine raflarla doldurarark bu sorunu halledebilirsiniz.

Foto galerimizde daha bir çok geniş ve büyük mutfak dekorasyonundan örnekler bulacaksınız. Buradaki örneklere göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz…

Büyük Mutfak Modelleri Galerisi