Yavrulu Ranza Modelleri İle Evinizde Yer Açılsın

Yavrulu Ranza Modelleri– Evimiz için her zaman kullanışlı mobilya ve eşyalar seçmeye çalışırız ki uzun yıllar kullanabilelim. Özellikle kalabalık bir aile iseniz bunu daha fazla düşünmeniz gerekiyor. Çocuklarınız odaları için ya da misafir odaları için ranzalar uygun seçenek. Ranzalar evet kullanışlı mobilyalardır ama son zamanlarda oldukça yaygın bir kullanıma sahip yavrulu ranzaları daha çok beğeneceğinizden eminim. Hala yavrulu ranzalar hakkında bilginiz yoksa yazımızı incelemeye devam edin. Evi dar olan eşya sığdıramayanlara özellikle yavrulu ranzaları önerebilirim. Bakın hemen aşağıdaki model son zamanların en modern ve kullanışlı yavrulu ranza modellerinden. Özellikle çocukların çok beğenebileceği bir yavrulu ranza türünden. Hem yatağında kendini daha mutlu hissedebilecek hem de rahatça uykuya dalabilecektir. Siz de çocuk odasına ya da misafir odanıza bu tür fonksiyonlu yavrulu ranzalardan edinebilirsiniz.

cocuk-odasi-icin-yavrulu-ranza

Çok çocuklu aileler için de yavrulu ranzalar ideal. Peki nedir bu yavrulu ranza neden yavrulu ranza ismi verilmiş. Yavrulu ranzalar basit ama çok fonksiyonel tasarımlardır. Yavrulu ranza iki adet üst üste normal ranza şeklinde tasarlanan yatakların alttakinden istenildiği zaman bir yatak daha çıkarılabilmesidir. Bu ranzalar çok kullanışlı inanın verilen paraya da değer diye düşünüyorum. Ahşap modern modelleri, ferforje modelleri ya da kız kardeşlere ya da erkek kardeşlere özel yavrulu ranza tasarımları yer almaktadır. Yanlarında çekmeceli modellerle daha fonksiyonel alanlar elde edebilirsiniz.

uc-katli-yavrulu-ranza

Tasarımları renkleri ile daha çok çocuk ve gençlere yönelik tasarlanan modellerin sade olanlarını yatılı gelen misafirleriniz için misafir odası için satın alabilirsiniz. Yavrulu ranza kısmına ihtiyaç duyduğunuzda çıkarıp kullanabilir işiniz bittiğinde yine eskisi gibi yerine ittirebilirsiniz. Sanırım en güzel yanı da bu olsa gerek. İhtiyaç olmadığı zamanlarda gereksiz kalabalık olmayacak evinizde. Evi dar olanlar ailesi kalabalık olanlar için bu yavrulu ranzalar güzel bir seçenek doğrusu. Fazladan yatağa yer ayıramıyorsanız yavrulu yatak ile bir yatak yerinde üç yatağınız olacaktır. Çok şık tasarımlara sahip en son tasarımları sizlere sunmak isterim inceleyerek belki odalarınızdan birinde ona yer vermek istersiniz.

yavrulu-ranza-yeni yeni-model-ikea-yavrulu-yatak