Taç Battaniye Modelleri Görünce İçiniz Isınacak

Taç Battaniye Modelleri– Pike modelleri, uyku setleri, yatak örtüsü modelleri ile 2016 yılının tekstil koleksiyonuna modern bir giriş yapan taç, geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2017 yılı koleksiyonunda da beğeni toplayan ve modern tasarımları ile battaniye modelleri tasarımlarını görücüye çıkarıyor. Bu yıl geçtiğimiz yıla kıyasla daha farklı bir tasarım anlayışı benimseyen taç, diğer ünitelerde olduğu gibi 2014 battaniye modelleri arasında da benzer şekilde modern, estetik ve şık tasarımlarla dikkat çekiyor. Görünce içinizi, alınca sizi ısıtacak yumuşacık dokunduğunuzda bırakamayacağınız ultra rahatlık sağlayan battaniyeler Taç’ta. İster kendinize ister çocuklarınıza, tüm sevdiklerinize alın bu kış kimse battaniyesiz kalmasın. Oldukça uygun fiyatlarla bu sezona giriş yapan battaniyeler rengarenk desen desenler. Yılbaşı gelmeden alın bir Taç battaniye girin altına yılbaşı gecesini keyifle geçirin.

tac-armina-battaniye

Sade tasarımlar üzerine işlenen canlı renkler ve işlemeli desenler dikkat çekerken, kalite konusunda taç’ın benimsediği birinci sınıf kalite dokusu kendisini koruyor. Biz de bu modeller arasından derlediğimiz özel seçkiyi bir araya getirdik. Galeriden göz atabileceğiniz örnekler bu yılın koleksiyonunda dikkat çeken örneklerden oluşuyor. İşte en yeni taç battaniye modelleri:

tac-desenli-battaniye

Belki çoğu kişi yazı sever ama ben kışın da şu yönünü çok seviyorum. Sıcacık bir battaniye altına girmek kahveni yudumlarken kitabını okumak ya da güzel bir sinema seyretmek ne kadar hoş bir fikir ama değil mi? Taç battaniyelerini de görünce aklıma hemen o geliverdi. Hatta bir değil birkaç tane alın. Evinize kışın davetsiz misafirlerinize çıkaracağınız hazırda şık sıcacık bir battaniye bulunmuş olur. Tek kişilik çift kişilik dilediğiniz şekilde Taç ödeme kolaylığı da sağlıyor sizlere. Tek renk çift renk desenli modeller çok hoşunuza gidecek. Hem bu modeller çeyizlik te çok hoş bir fikir olabilir.

tac-riva-battaniye

Birbirinden sık dokuma desen desen hayranlık uyandıran battaniyeleri almanın tam zamanı. Taç özel fırsatlar indirimler ödemede 9 aya varan taksit imkanı. Üstelik Taç müşteri ayırt etmeksizin tüm ürünlerde kargo bedava olarak satış sunuyor. Sevgili misafirlerimiz dilerseniz ilginizi çekebilecek taç yeni sezon çift kişilik nevresim takımı modellerine de buradan ulaşabilirsiniz.

tac-snowden-battaniye