Weltew Yemek Odası Takımları

Weltew Yemek Odası Takımları Weltew kalitesi ile pek çok kişiye kendini hayran bırakan yemek odası takımları olarak bilinmektedir. Pratik kullanımının yanı sıra kullanışlı ve kaliteli işçiliği ile de beğenilen Weltew yemek odası takımları sizlerin gözlerinizi büyüleyerek odalarınızdan ihtişamını eksik etmeyecektir. Göz alıcı renkleri, tasarımları ve desen çeşitliliği ile yemek odalarınızda aradığınız farklı görünüm zenginliklerini yaratacak olan bu yemek odası takımları ile harika görünümler yakalayacak ve yemek odası dekorasyonlarınıza canlılık katabileceksiniz. Weltew yemek odası takımı modelleri arasında yer alan diamond yemek odası, okyanus yemek odası, milas yemek odası, efe yemek odası, kuğu yemek odası, royal yemek odası, alice yemek odası, boss yemek odası, cadde yemek odası, yeni açık yemek odası, hünkar yemek odası model incelemelerinde bulunarak yemek odanıza en yakışacak olan yemek odası takımı tercihinizi bir an önce gerçekleştirebilirsiniz.

weltew-ibiza-yemek-odasi-takimi_1461149071

Weltew Defne Yatak Odası Modeli 2016 yılında üretilmiştir

Ekonominize de uygun olan bu yemek odası takımları tercih edilebilirliklerini bu yönü ile de korumaktadır. Sizler için resmi site üzerinden yeni çıkmış olan DEFNE YEMEK ODASI modelini sizler için inceledik arkadaşlarım. Ürünü satın al dediğimizde karşımıza çıkan fiyat aralığı 5193 tl ile kdv dahil olarak satışa sunuluyor. Bu yukarıdaki ürünü bu adresten satın alabiliyorsunuz. Üründe kahverngi ve krem renkler kullanılmış. Özellikle mobilyadaki renk uyumu gayet güzel görünüyor. Sizler yemek odalarınızda kullanacak iseniz parkeyi açık renkte seçmeniz, ürünün görsel olarak daha ön plana çıkmasına yardımcı olurken, kirleri de zemin olarak fazla belli etmemiş olan bir parke seçmiş olacaksınız. 

 

weltew-defne-yatak-odasi-modeli-2016-yilinda-uretilmistir_1461148881

weltew ibiza yemek odası takımı 2016 yılında yeni model olarak üretilmiştir.

İlgili görseli de weltewin resmi sitesi üzerinden edindik arkadaşlarım. Bu ürün tamamen beyaz renkte üretilmiştir. Söz konusu İbiza yemek takımında kullanılan koltuklarda desen ve çiçek işlemesi yapılmıştır. Ürünün fiyatını incelediğimizde, 7.790,00 TL tl ile satışa sunulmuştur. 

Sizler için hazırladığım galerime göz atarak seçimde bulunmaya hazır mısınız?