Bellona’dan Çok Güzel Tv-Duvar Ünitesi Tasarımları

Bellona Mobilya tv ünitesi modelleri fiyatları… Teknolojik atılımlar ve gelişmelerle ürünlerin işlevselliği artarken ebat ve ağırlık olarak küçülmeye başladı. Bellona Mobilya'nın üretmiş olduğu led ve lcd tv ler için harika tv ünitesi modellerini sizlere bu yazımızda sunuyoruz.

Bellona 2016 tv ünitesi reyonuna bir çok model ekledi. Sıradışı tasarımların yer aldığı bu reyondaki modellerin ilk başında ise Dekora TV-duvar ünitesi geliyor. Beyaz duvar ünitesi tasarımları arasında yer alan Dekora TV ünitesi, beyaz arasına eklenen ceviz detayı ile de muhteşem görünüyor.

bellona-dekora-duvar-unitesi_1460968833

bellona dekora duvar ünitesi

Bir diğer dikkat çeken Bellona duvar ünitesi ise Romeo. Modern Avangard tarzdaki Romeo Compact Tv Ünitesi ise vitrin kısmındaki led ışığı ile salonlarınıza dekoratif bir aydınlatma alternatifi oluşturuyor.

bellona-romeo-compact-tv-unitesi_1460969032

Bellona Romeo Compact Tv Ünitesi

Basit ancak bir o kadarda şık tasarıma sahip Bellona Valdes TV üniteside ise üzerindeki altın varak detayları ile lükse vurgu yapılıyor. Yerden yüksek ayakları ise hanımlar için temizliği kolaylaştırıyor.

Bellona TV-duvar ünitesi ürün grubunda sizleri daha bir çok ürün bekliyor. Valentina, Tina, Venturo, Laura gibi inanılmaz tasarımların yer aldığı Bellona tv ünitesi tasarımlarını foto galerimizde sizler için bir araya getiriyor, beğeninize sunuyoruz. 

Eğer şu sıralar şık bir duvar ünitesi arıyorsanız foto galerimizde yer alan Bellona ürünlerine mutlaka göz atmanızı öneririz… 

BELLONA 2016 TV DUVAR ÜNİTESİ TASARIMLARI