Pierre Cardin Halı Yeni Modelleri İle Büyülüyor

Dekorasyonlarınızın en önemli parçalarından bir tanesi olan halıların, Pierre Cardin tasarımcıları tarafından hazırlanan yeni tasarım alternatiflerini görmek ister misiniz? 2014 yılına damgasını vurabilecek bu harika tasarım halılar dekorasyonlar içerisinde yaratmak istediğiniz özel ortamlar için işlerinizi gerçekten ciddi anlamda kolaylaştırabilecek ve sizlere daha net bir dekorasyon yapısı için avantajlar sağlayabilecekler. 

Pierre Cardin Halı 2016 yılına bir çok yeni koleksiyon ile merhaba dedi. Bu koleksiyonlara son eklenen model ise Alanis koleksiyonu oldu. 

pierre-cardin-hali-alanis-koleksiyonu-desenleri_1461139246

Pierre Cardin Halı Alanis Koleksiyonu Desenleri

Alanis karma bir koleksiyon olarak karşımıza çıkıyor, zira koleksiyon içersinide oldukça farklı renk ve desenler var. Hem klasik motifler ve hem de son zamanların trendi çiçek desenli halılar Pierre Cardin Alanis serisi içerisinde yer alıyor.

pierre-cardin-hali-2016-modelleri-albero-koleksiyonu-desenleri_1461139420

Pierre Cardin Halı 2016 Modelleri Albero Koleksiyonu Desenleri

Pierre Cardin Halı'nın bir diğer yeni serisi ise Albero koleksiyonu. Alber koleksiyonu, cıvıl cıvıl renkleri ve kabartma dokulu desenleri ile bu yıla damgasını vuracak gibi gözüküyor. 

pierre-cardin-hali-arcadia-koleksiyonu_1461139567

Pierre Cardin Halı Arcadia Koleksiyonu

Her daim sansasyonel bir koleksiyonu bulunan Pierre Cardin Halı 2016 yılı koleksiyonları arasında yine ses getirecek halı desenlerini, etkileyici bir seriyi müşterilerinin beğenisine sunmuş. Pierre Cardin Halı Arcadia koleksiyonunda dantel motiflerini halılarına nakşetmiş… 

Hadi isterseniz buyrun gelin galerimiz içerisinde yer alan Pierre Cardin Halı'nın diğer 2016 modellerine hep birlikte göz atalım ve bu özel tasarım halıları hep birlikte inceleyelim! 

PİERRE CARDİN HALI 2016 MODELLERİ