Trend Duvar Renkleri Lüle Taşı Muhteşem Bir Görünüm

Trend Duvar Renkleri Lüle Taşı– Çok hoş renklerden biri olan lüle taşı rengini sizlere sunmak istedim. Lüle taşı gibi çok popüler renkler var lüle taşı da bunlardan sadece biri. Yıllardır her alanda görebiliyoruz bu rengi. Çünkü insanları rahatlatıcı göz alıcı ferah bir görünüme sahip bir renk. Açık renkli oluşu da evlere ayrı bir ferahlık getiriyor. Yine iş yerlerinde de sıkça tercih edilen renklerden biri. İş yeri ofis gibi çalışma alanlarında tercih edilmesi verimi daha da artıracağını düşünüyorum. Tabii evde de dediğim gibi daha bir huzurlu dinlendirici ortam yaratabilirsiniz. Dekorasyonunu yenilemek isteyenlere şık bir alternatif olabilir diye düşünüyorum. Lüle taşı ile ilgili görselleri de inceledikten sonra bakacaksınız ki her eve her dekorasyonla kolayca uyum sağlayan bir renk.

lule-tasi-duvar-boyasi.jpg

Birçok mekanda lüle taşını görebilirsiniz. Özellikle dar karanlık ortamları aydınlatmak ferah tutmak için lüle taşı bir avantaj. Ben iki sene öncesinde antremde kullanmıştım çok ta aydınlık ve daha ferah bir antre olmuştu. Özellikle siz de dar koridor ışığı az olan antreler için tercih edebilirsiniz. Aşağıda görselde lületaşı rengi krem rengi koltuklarla sade bir dekorasyon oluşturulmuş. Buna ek olarak renkli kırlentler renkli tablolarla odaya biraz hareket kazandırabilirlerdi. Sizlere bu son yılların popüler uygulaması olan desenli duvar ruloları ile bence lüle taşı rengi üzerine çok hoş desenler yaparak daha hoş bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Duvarlara desen veren boya aparatları konumuzu buradan inceleyebilirsiniz.

luletasi-duvar-rengi

Özellikle krem altın sarısı rengi ile hoş bir uyumu var lüle taşının. Bakın aşağıdaki görselde lületaşı rengi üzerine altın sarısı çerçeveli tablolar ne kadar hoş bir etki oluşturmuş. Yine perdelerde ve kırlentlerdeki turkuaz etkisi de odaya renk katmış. Koyu renkleri rahatlıkla lületaşı renkli duvarlarla beraber kullanabilirsiniz. Biraz fazla renk katıyor daha eğlenceli cıvıl cıvıl bir dekorasyon elde edebiliyorsunuz.

luletasi-ile-boyanmis-yatak-odasi

Haydi siz de şimdi lületaşını henüz denemediyseniz denemenin tam zamanı. Lületaşı duvarlarla bu sezon içiniz çok rahat eviniz tam da hayallerinizin ötesinde olacak.

trend-duvar-renklerinden-lule-tasi