Taç Trabzonspor Taraftar Ürünleri Takımınızı Daha Çok Seveceksiniz

Taç Trabzonspor Taraftar Ürünleri– Taç lisanslı ürünler grubunda yer alan taraftar ürünleri, Taç’ın 2015 yılı koleksiyonunda olduğu gibi 2016 yılı koleksiyonunda da birbirinden renkli ve farklı tasarımlarla görücüye çıkıyor. Geçtiğimiz yıl ki koleksiyonda gençler ve yetişkinler için tasarlanan taraftar ürünleri grubu, bu yıl bebekler için tasarlanan bornoz, beşik, nevresim takımı, çarşaf ve diğer yan ürünlerle yelpazesini genişletmiş durumda. Trabzonspor hayranları için Taç’ın bu sezon ürünleri neymiş hep birlikte bakalım. Valla aslında Beşiktaşlıyım ama ne yalan söyleyeyim dört büyük takımı da seviyorum. Aslında bayanlar pek takımlarla alakası yoktur onun için eşinize sevgilinize oğlunuza kardeşinize babanıza çok özel bir hediye de olabilir diye düşünüyorum. Özellikle maçları hiç kaçırmayan tutkulu taraftarlar bu tür hediyelere bayılırlar.

tac-lisansli-nevresim-takimi

Bu yıl ki koleksiyonda öne çıkan yatak, çarşaf ve nevresim takımları, Trabzonspor taraftarlarının beğenisini kazanırken, diğer yan ürünler, dekoratif aksesuarlar ve banyo grupları da tasarımlarıyla beğeni kazanıyor. Biz de bu şık taç Trabzonspor taraftar grubu ürünleri arasından derlediğimiz özel galeriyi sizlerle paylaşıyoruz. İşte 2016 taç Trabzonspor grubu ürünleri. Gerçek takım taraftarı sahte ürünler kullanmayı kendine yediremez onun için lisanslı ürünler sizler için burada. Dilerseniz taç online sayfasından da trabzonspor ve diğer takımların lisanslı ürünlerini inceleyebilirsiniz.  Trabzonspor taraftar ürünlerinde dilerseniz trabzonspor lisanslı ambleminin bulunduğu yatak örtüleri ya da nevresim takımı ile odanızı süsleyebilir takım ruhunu odanızda yaşatabilirsiniz. Ya da yazın bir tatile mi gideceksiniz yine trabzonspor amblemli renklerinin bulunduğu plaj havlusu el havlusu ile tatilinizi zevkli hale getirebilirsiniz.

tac-trabzonspor-lisansli-battaniye

Tabii bornozları da unutmamak gerek. Yatak örtüleri ve nevresim takımlarında renk farklılığı bulunmakta. Odanızın rengine durumuna göre zevkinize uygun renkleri tercih edebilirsiniz. Bordo mavi renklerden oluşan trabzonsporun renklerine aşık olanlar yazımızı inceleyip hemen taç mağazalarına uğrayabilirler. Bazı modellerde bordo bazı modellerde mavi renklerin ağırlıklı olduğunu göreceksiniz. Zevkinize uygun olarak çeşitli ürünlerden dilediğinizi satın alabilirsiniz. Lisanslı ürünler için taç lisanslı çocuk odası ürünlerine de buradan bakabilirsiniz.

tac-trabzonspor-lisansli-bornoz tac-trabzonspor-plaj-havlusu