Taç Beşiktaş Lisanslı Ürünler 2016 Kartallar Buraya

Taç Beşiktaş Lisanslı Ürünler 2016– Lisanslı taraftar ürünleri grubunda yer alan Beşiktaş taraftar ürünleri, taç’ın 2015 yılı koleksiyonunda olduğu gibi 2016 yılı koleksiyonunda da Beşiktaş taraftarları için birbirinden şık ve özel tasarım örnekleri ile karşımıza çıkıyor. Bu yıl ki Beşiktaş taraftar ürünleri grubunda diğer taraftar ürünlerinde olduğu gibi gençler ve yetişkinler için tasarlanan ürünler kadar bebek nevresim takımları ve beşik modelleri de yer alıyor. Beşiktaş yediden yetmişe herkesin sevdiği bir takım. Ben de aslında bir Beşiktaş’lı olarak renklerine ayrı bir sempati duyuyorum. Ama maçları konusunda futbolcuları konusunda pek bilgi sahibi değilim aslında biraz uzaktan beşiktaşlı desek bana daha doğru olur. Neyse beşiktaşlı beşiktaşlıdır sonuçta 🙂 Siyah beyaz asil renklerimiz. Sizlere bu sezonun taç lisanslı beşiktaş ürünlerini sunmak istedim. Şimdi ilk olarak yatağınızda yatarken sevdiğiniz takımla koyun koyuna olmak güzel bir duygudur sanırım. Hele arkadaşlarınızı odanıza misafir ettiğinizde yatağınızın üzerinde beşiktaş lisanslı yatak örtünüze arkadaşlarınız da bayılacak şekliniz olacak. Tabii taç kalitesi de buna katılınca yıllarca solmadan kullanabileceğiniz beşiktaş yatak örtüsüne sahip olacaksınız.

tac-lisansli-besiktas-yatak-ortusu

Çarşı taraftar grubunun ortaya koyduğu çeşitli besteler, tarihi zaferler, sloganlar, figürler ve çarşı taraftarının yanı sıra kulübün dillere desten olan marşlarının da yer aldığı motifler, Beşiktaş taraftar grubu ürünlerinin yelpazesini geçtiğimiz yıla kıyasla çok daha zengin bir kreasyonla karşımıza çıkarıyor. Biz de birbirinden renkli ve zengin yelpazeden derlediklerimizi sizler için bir araya getirdik. İşte 2016 taç beşiktaş grubu ürünlerini hemen aşağıda sunacağım. Hani dedim ya yediden yetmişe sevilen bir takım. Aslında anne karnındaki bebeğe kadar düşünülmüş ürünler bile var Taç‘ta.

tac-besiktas-bornoz

Sizi sıcacık saracak bir bornoz ve el havlunuz yatak örtüleri pikeler ya da nevresim takımları.. Bebek havluları nevresim takımları daha birçok ürün taç mağazalarında. Hem modelleri hem fiyatlarını ayrıntılı inceleyebileceğiniz taç online sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Biliyorsunuz ki spor dostluk barış içinde olmalı. Dört büyük takım ve tüm takımlarımız aslında bizim. Trabzonspor lisanslı ürünler için ise bu yazımızdan modelleri inceleyebilirsiniz.

tac-besiktas-logolu-bebek-havlusu tac-lisansli-besiktas-taraftar-havlu