İpek Oturma Odası Takımları 2016 Konfor Şıklık Bir Arada

İpek Oturma Odası Takımları 2016– Bu yılın mobilya trendini belirleyecek nitelikte tasarımlar ile görücüye çıkan ipek mobilya, oturma ünitesinde yer alan oturma odası takımları ile evinize hayal ettiğiniz modern ve konforlu bir hava katacak nitelikte tasarımlar ile geliyor. Diğer mobilya gruplarında olduğu gibi ipek oturma odası takımları da birbirinden farklı tasarım ve renk seçenekleri ile görücüye çıkarken, bütün örneklerin ortak noktası konfor kalite konusunda birleşiyor. Hemen aşağıda gördüğünüz oturma grubu modern ve klasiğin sentezlenerek tasarlandığı şık çizgileri ince bir şekilde çizilmiş. Pudra renk tonu ile ahşap detaylar harika bir bütünlük oluşturmuş. Desenli kırlentlerle dekorasyonun en önemli parçası haline gelecek alara kotluk takımı. Rahat konforun bir numaralı adresi ipek mobilyaya uğramadan koltuk takımı alma kararı almayın.

ipek-alara-koltuk-takimi-yeni

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi geleneksel kalıpları modern hatlarla birleştiren ve bu zeminde tasarımlara imza atan ipek mobilya, ana mobilya gruplarında yer verdiği dekoratif ürünlerle de evinize şık bir hava katacak. Biz de bu örnekleri sizler için bir araya getirdik. İşte birbirinden konforlu ve şık 2016 ipek oturma odası takımları. Renkler konfor fonksiyonellik bir araya gelince vazgeçemeyeceğiniz örnekler çıkıyor ortaya. İşte bir örnek daha aşağıda. Aral koltuk takımı kahve krem tonlarından oluşan renk uyumuna bayıldığım harika bir modern takım. Berjer ve kanepeden oluşan şık tasarımda bazı detaylar dikkat çekici. Özellikle ön kol altlarında yer alan mermer desen aksesuarı ile göz dolduran bir takım. Yine krem rengi ahşap ayaklar ve yer yer kapitone baskıları ile muhteşem bir takım.

ipek-aral-koltuk-takimi-2016

İpek yeni takımlarından biri olan atlantis oturma grubu özellikle ilk bakışta tasarımındaki kapitoneli düğmeli baskılar dikkat çekici. Ve yine diğer modellerinde olduğu gibi renklerin uyumu bir harika. Salonunuzda hemen farkedilecek bir tasarıma sahip olmak istemez misiniz? Canlı renkleri içinizi açacak oturduğunuzda konforu sizi sizden alacak bir tasarım daha. Yine dekoratif kırlent ve yastıkları ile gönlünüze taht kuracak.

ipek-atlantis-koltuk-takimi-2016

Son modelimiz de urla koltuk takımı yeni modellerden biri. Ben size birkaç güzel örnek derledim ama ipek mobilya online sitesine uğrayarak diğer yeni eski tasarımları bir arada görebilirsiniz.

ipek-urla-koltuk-takimi-2016