Taç Lisanslı Çocuk Odası Nevresim Takımları Yeni Sezon

Taç Lisanslı Çocuk Odası Nevresim Takımları 2016 – Çocuk odası dekorasyonunda tabi ki ilk olarak çocuk odası mobilyaları geliyor, genel anlamda odanın tamamını kaplayan bu unsurların ardından odanın sadece duvar kağıtları ve tekstil ürünleri ile desteklenmesi gerekiyor.

Ev tekstili denince de aklımıza taç geliyor doğal olarak. Daha önce yeni sezon çift kişilik yatak örtülerine göz attığımız ve hayran kaldığımız Taç bu defa çocuk odalarınızı güzelleştirecek lisanslı çocuk odası nevresimleri ile konuk oluyor sayfalarımıza. Dekorask.com olarak çocuk odası dekorasyonlarında lisanslı nevresim modellerini tercih eden ebeveynlerimiz için Taç lisanslı çocuk odası nevresimlerini detaylı olarak inceliyoruz…

Taç Çocuk Odası Nevresim Takımları 2016

Taç Çocuk Odası Nevresim Takımları 2016

Kendi özel tasarımlarından oluşan kreasyonları ile ev hanımlarının gözdesi olan Taç, lisanslı ürün gruplarında da benzer modern ve ilgi çekici tasarımlara imza atarak çocukların gönlünü kazanmayı başarıyor.

2016 Çocuk Odası Modern Nevresim Takımları

2016 Çocuk Odası Modern Nevresim Takımları

Animasyon kahramanları, çizgi-film karakterleri, çizgi-romandan yola çıkarak beyazperdede hayat bulan süper kahramanlar başta olmak üzere birçok karakteri nevresim takımları başta olmak üzere birçok çocuk tekstil ürününde yer veren Taç, 2016 koleksiyonunda birbirinden renkli kahramanlara, birbirinden farklı ve özgün tasarımlarla yer veriyor.

Lisanslı Çocuk Odası Nevresim Modelleri

Lisanslı Çocuk Odası Nevresim Modelleri

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2016 yılı koleksiyonunda da yer verdiği birçok animasyon, çizgi-film, süper kahraman figürleri, yeniden çocukların beğenisini kazanacak denli başarılı tasarımlara sahip. Barbie nevresim takımları, sünger bob nevresim takımları, örümcek adam nevresim takımları, mickey mouse nevresim takımları bu tasarımlar arasında öne çıkan figürlerden olmakla birlikte daha birçok figür yer alıyor.

Taç Lisanslı Nevresim Takımları 2016

Taç Lisanslı Nevresim Takımları 2016

Biz de bu lisanslı nevresim takımı modellerini çocuklar için hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde bir araya getiriyoruz. İşte sizlere Taç 2016 lisanslı çocuk nevresim takımları:

Taç Lisanslı Çocuk Nevresim Takımlarından Örnekler