Alfemo’dan Sıradışı 2016 TV-Duvar Ünitesi Tasarımları

Alfemo TV-Duvar Ünitesi Modelleri 2016 – Modern zamanların vazgeçilmez dekorasyon ve mobilya unsurları arasında yer alan TV-Duvar ünitelerine bu defa modern mobilya markalarımızdan Alfemo'nun yorumu, Alfemo'nun bakış açısı ile göz atıyoruz. 

Daha önce modern ötesi köşe takımı modelleri ve ultra modern yatak odası takımlarını inceleyerek dekorask.net sayfalarında beğenilerinize ve bilgilerinize sunduğumuz Alfemo tıpkı bu ürünlerde olduğu TV-duvar ünitesi modellerine de bambaşka bir pencereden bakmış. Dolayısı ile hakikaten sıradışı birşeyler arıyorsanız Alfemo 2016 yaşam ünitesi modellerine mutlaka göz atmanız öneririz.

Alfemo 2016 TV-Duvar Ünitesi Modelleri

Alfemo 2016 TV-Duvar Ünitesi Modelleri

Alfemo yeni sezon tv-duvar üniteleri genellikle şık ve modern tasarımlara sahipler. Ayrıca Alfemo bu ürün grubunda sadece modern tarzlardan yana olanlara hitabetmiyor, yukarıda görsel örneğini sunduğumuz Victoria tv ünitesinde göreceğniz gibi avangard tasarımlarda mevcut.

Alfemo Yeni Sezon Modern TV ünitesi Tasarımları

Alfemo Yeni Sezon Modern TV ünitesi Tasarımları

Ancak Alfemo TV-Duvar Ünitesi Modelleri arasında  bazı tasarımlar var ki bunları moderninde ötesinde ütopik olarak tanımlayabiliriz. Bu duruma verebileceğimiz en bariz örnekler ise,  Alfemo Motto tv ünitesi, Escuda ve Barkley olabilir.

2016 TV Duvar Ünitesi Modelleri Alfemo

2016 TV Duvar Ünitesi Modelleri Alfemo

Ana mobilya gruplarının yanı sıra dekoratif mobilya ve dekoratif aksesuar modelleriyle de ev hanımları kadar gençlerin ve beylerin de beğenisini kazanan Alfemo, 2016 yılı koleksiyonunda yer alan "yaşam üniteleri" kataloğunda yer verdiği televizyon ünitesi modelleri ile evlerinize farklı ve konforlu bir hava katacak nitelikte tasarımlar ile karşımıza çıkıyor.

Alfemo Yaşam Ünite Modelleri 2016

Alfemo Yaşam Ünite Modelleri 2016

Geçtiğimiz yılın koleksiyonunda da yer alan "yaşam ünitesi", bu yıl çok daha zengin bir ürün yelpazesi ile karşımıza çıkarken, var olan tasarımlar da çok daha modern, estetik ve konforlu bir yapıya kavuşuyor. Biz de bu tasarımlar arasından özellikle televizyon ve sinema tutkunlarına konforlu örnekleri bir araya getirerek küçük bir galeri hazırladık. İşte 2016 Alfemo televizyon ünitesi modelleri:

ALFEMO 2016 YAŞAM ÜNİTELERİ GÖRSELLERİ