Brillant Perdeler Yaşam Alanlarınıza Şıklık Katıyor

Brillant Perde Modelleri – Brillant markalı perdeler ile yaşam alanlarınızı daha da güzelleştirebilirsiniz. Tekstil sektörünün en popüler alternatiflerinden biri olan brillant perdeler, bu yıl da da ev hanımlarının tercihlerinin başında geliyor. Modern ve estetik tasarımlarının yanı sıra zengin model ve renk yelpazesi ile tercih nedeni olan brillant perdeler, 2016- 2017 yılı koleksiyonunda da birbirinden şık ve modern tasarımları ile yeniden hanımların gözdesi olmayı başarıyor. Tül perde modellerinin yanı sıra güneşlik ve jaluzi modelleri ile de alternatif modeller sunan brillant perde modelleri, genellikle canlı ve uyumlu renklerden oluşuyor. Brillant bu sezonda da geçen sezonlar olduğu gibi desenlilik renk model bakımından çeşitlilik sunuyor. Brillant size zevkinize ve mekanlarınıza uygun perdeleri sunuyor. Dilerseniz düz dilerseniz kıvrımlı yapıları ile dekoratif ortamlar oluşturmanıza yardımcı oluyor.

brillant-desenli-perde

Pastel renklerin de yer bulduğu koleksiyonda öne çıkan en belirgin renkler, yavruağzı, krem, şampanya, pembe, sarı, beyaz ve pastel kırmızı tonları. Biz de bu birbirinden renkli ve özgün tasarımlara sahip modeller arasından sizler için küçük bir derleme yaptık. İşte birbirinden şık tasarımlara sahip brillant perdelerle daha dekoratif modern ortamlar elde edebilirsiniz. Brillant perdelerle evinizin havası değişecek. Evi ev yapan bana göre halı ve perdelerdir. Perdesiz ev gerçekten ev değil. Özellikle  yabancı dizi ve filmlerde görüyorum evlerin pencerelerinde perde yok çok yadırgıyorum doğrusu. Özellikle brillant gibi perde olur da kullanılmaz mı hiç? Evinizin şıklığına şıklık katacak güzellikte perdeler brillant’ta.

brillant-genova-perde brillant-katlamali-perde-modeli

Brillant modelleri ile evinizin zerafeti ortaya çıkacak. Daha bir canlı göz alıcı dekorasyona sahip olacak. Özellikle evinize şık perdeler arayanlar için bu yazımızdaki perde modellerini de incelemelerini tavsiye ederim. Gerçekten hem şık gösterişli hem de uygun fiyata brillant gibi kalitede perde bulamazsınız. Mutfaktan tutun da çocuk odasına salona kadar en hoş renkler ve desenlerle tasarlanmış stor zebra tül kıvrımlı perdelerle dekorasyonunuza uygun şekilde dizayn edebilirsiniz evinizi. Modelleri incelediğinizde brillant ile evinizi donatmak isteyeceksiniz emin olun.

brillant-perde-pudra