Şık Ayna Modelleri Daha Dekoratif Ortamlar İçin

Şık Ayna Modelleri– Mobilya koleksiyonlarının ardından sıra geldi dekorasyon koleksiyonlarından her evin demirbaş ürünleri arasında yer alan ayna modelleri arasından derlediğimiz galeriyi paylaşmaya. Bu konumuzda paylaştığımız galeride yer alan şık ayna modelleri, 2016 yılının trendini belirleyecek denli başarılı tasarımlara sahip. Modern ayna modelleri arasından derlediğimiz 2016 ayna modelleri, çeşitli figürler, el işi ayna modelleri, hayvan figürleri ve çeşitli desenlerin yer aldığı tasarımlara sahip. Aynasız ev yoktur aslında. Aynaları evimizde hem amaç hem araç olarak kullanırız aslında. Hemen aşağıda yer alan oval ayna dresuar ile birlikte kullanılmış. Siz de bu tür aynaları dresuar ile birlikte çok hoş görünüm sunabilirsiniz. Dresuar demişken buradan hemen şık yeni dresuar modellerini inceleyebilirsiniz.

altin-varakli-daire-ayna-modeli

Ayna tercih ederken aynı zamanda daha dekoratif olması demek evimize daha renk katması ve şıklık sunması demektir. Yani aslında siz de daha sade ve dekoratif ayna arasından eminim dekoratif olanı tercih edersiniz. Amaç dedik ya hani aynalar hem boy hem duvarları süslemek için ve daha birçok yerde de görülebilir. Yine salonda konsolla birlikte ya da antrede bir dresuar ile beraber tercih edebilirsiniz. Özellikle antrelerde daha aydınlık daha ferah bir görünüm için aynaları tercih edebilirsiniz ki aynalar dar alanları daha geniş göstermek için de kullanılırlar. Şimdi dilerseniz değişik alan ve mekanlarda kullanılan aynalara göz atalım ne dersiniz?

dekoratif-ayna-modeli

Aşağıdan göz atabileceğiniz farklı tasarımlara sahip modern ve şık ayna modelleri arasında öne çıkan figürler, salondan oturma odalarına, mutfaktan genç odalarına, yatak odalarından antreye kadar geniş bir alanda kullanıma uygun tasarımlara sahip. İşte 2016 şık ve modern ayna modelleri:

dekoratif-varak-ayna-modeli

İşte salonlarınızda kullanacağınız çok modern ve gösterişli bir ayna modeli. Tarzı çok dikkat çekici doğrusu. Konsolla ya da ayrı olarak duvarınızda kullandığınızda çok hoş bir görünüm katacaktır salonunuza. Aynalar artık çantamızda bile taşıdığımız gereçlerken evde kullanımının da önemi büyük. Örneğin çok güneş almayan bir odanız varsa hemen pencere karşısına asacağınız bir ayna ile daha ışık ve aydınlık bir mekan elde edebilirsiniz. Aynalar sayesinde yansıma oluşturarak daha geniş mekanlar da elde edebilirsiniz.

modern-salon-aynasi