Cardin Salon Takımları 2016 Modelleri Cezbedici

Cardin Salon Takımları 2016– Dekoratif mobilya, aksesuar ve tamamlayıcı ürünlerde de mobilya gruplarında olduğu gibi başarılı tasarımlar veren cardin mobilyanın 2016 yılı mobilya koleksiyonunda yer alan salon takımları, bu yılın modasını belirleyecek nitelikte bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor. Yalnızca renk uyumu ve tasarım konusunda değil, konfor ve fonksiyonellik açısından da oldukça doyurucu bir kreasyona sahip olan cardin, bu yılın trend isimleri arasında bir kez daha adını yazdırıyor. Cardin mobilya birçok dizi, filim ve tv programına da o şık modelleri ile katkı sağlıyor. Belki de sizin izlediğiniz dizide kullanılan mobilyalar cardin mobilyanındır kim bilir. Bakalım şimdi 2016 salon takımlarından bazılarına. Aşağıdaki model renk uyumları ustaca dokunmuş kumaş ve üzeri düğme baskıları ile yine süslü ahşap yerden yüksek ayakları ile dikkat çekiyor. İki adet ikili iki adet tekli koltuğu ile salonlarınıza renk ve konfor katacak.

cardin-alara-salon-takimi

Geleneksel tasarım anlayışını yıkarak kendi estetik, modern ve kullanışlı akımını yaratan cardin, bu anlamda sektörün liderleri arasında da anılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl geleneksel moda anlayışından sıyrılarak farklı çizgiler yakalayan ve bu anlamda hanımlar kadar beylerin de tercihi olan cardin, 2016 yılı koleksiyonunda da benzer bir farklılık yaratıyor. İşte bizim seçtiğimiz 2016 cardin salon takımları:

cardin-chester-salon-takimi

Yeni tasarımlara göz attığımızda hepsinin birbirinden şık ve harika olduğunu görüyoruz. Evinizin albenisini cazibesini artırmak için siz de cardin mobilyaya bir uğrayın derim. Kapitone baskıları çoğu modelde gördüm hemen hemen. Kapitone baskıları ile modeller daha bir çekici görünmekte. Cardin önceki tasarımlarına nazaran daha bir gelişmiş üzerine çok şey katmış olduğunu da gördük.

cardin-deniz-salon-takimi

Yine bu sezon çiçek desenlerini koltuk takımlarında dekorasyonda görmeye devam edeceğiz. Evinize bahar getirecek modellerle dekorasyonunuza yenilik katabilirsiniz. Yine bu modellerin yanında köşe takımları, maksi takımları ile de sizlere hizmet sağlıyor. Dilerseniz tüm bu bahsettiklerimi cardin online sayfasından tüm modellere koleksiyon bölümünden bakabilirsiniz. Fiyat konusunda da ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Eminim diğer modelleri de beğeneceksiniz. Cardin mobilya modelleri ile yeni ev dizaynınızı yaparak renkli ortamlara merhaba diyebilirsiniz.

cardin-oscar-salon-takimi