Mondi Masa Modelleri Daha Fonksiyonel Mekanlar

Mondi Masa Modelleri– Mobilya ve tekstil ürünlerinin ardından şimdi sıra mondi mobilyanın 2016 yılı koleksiyonunda tasarımları ve fonksiyonel yapıları ile dikkat çeken aksesuar modelleri arasından derlediğimiz 2016 masa modelleri paylaşımımızda. Renk konusunda oldukça sade ve zarif tonların öne çıktığı 2016 masa modelleri, fonksiyonel yapılarıyla da ikinci bir kullanım şekli sunarak yalnızca salonlarınızda yemek masası modelleri olarak değil, mutfağınızda, oturma odanızda ve misafir odalarınızda kullanma imkânı tanıyor. Mondi masa modellerine uyumlu oldukça şık ve fonksiyonel alanlar sunmanıza yardımcı olacak sandalyelerle de mekanınıza şıklık katabilirsiniz. Mondi masa modellerini mutfakta balkonda teras ya da bahçede kullanabilirsiniz. Sevdiklerinizle bir arada bulunabileceğiniz samimi ortamlar sunabilirsiniz. Mondi günümüzün modern tasarımlarını evlerinize sunuyor. Hepsinde mondi kendi imzası yer alıyor. Hemen aşağıda ilk modeli görüyorsunuz. Bu yılların modası pastel tonlar ve çiçek desenleri ile mekanınızı renklendirebilirsiniz.

mondi-cicek-desenli-masa-takimi

Fonksiyonel yapıları sayesinde yemek masası olarak da kullanabileceğiniz mondi masa modelleri, kalite konusunda da birinci sınıf bir deneyim sunuyor. Biz de bu fonksiyonel, modern ve kullanışlı modeller arasından sizler için bir derleme hazırladık. İşte 2016 mondi masa modelleri. Mondi masa modelleri kare dikdörtgen yuvarlak olarak kullanım alanınızın ölçülerine göre tercih yapabilirsiniz. Aşağıda mondinin oval şekilde tasarlanmış masa takimini görüyorsunuz. Deri ve ahşabın krem ve kahvenin muhteşem uyumunu bu takımda sunulmuş. Mutfaklarınıza mekanlarınıza değişik hava katacağı kesin.

mondi-rina-masa-takimi

Evlerde artık önemli bir detay olan masalar her ve lazım. Eğer kaliteli bir masa takımı olsun diyorsanız mondi modellerine bir göz atın derim. Hem kullanışlı ergonomik tasarımlar uygun fiyatları ile mondi mağazalarında. Şimdi yeni bir modeli daha sizlerle paylaşmak istiyorum.

mondi-asya-masa-takimi

Mondi yeni modelleri dışında diğer masa takımlarında kampanya devam ediyor. Siz ve sevdiklerinizle geçireceğiniz vakitlerin daha eşsiz ve muhteşem olması için mondi masa takımlarını bir de mondi sayfasından inceleyin. Ürün fiyatlarını da ayrıntılı öğrenebilirsiniz. Mondi ile hayatınızı renklendirmek için bu yazımızdan mondi sehpa modellerini de görebilirsiniz. Mondi ile hayatınız kolaylaşacak, sevdiklerinizle paylaşacağınız zamanlar özelleşecek.

mondi-asya-masa-modeli