IKEA Bebek Odası Karyolalarını Sizler İçin İnceledik

Bebeklerin doğdukları günden itibaren en fazla ihtiyaç duydukları ürünlerden bir tanesi de hiç kuşku yok ki bebek karyolalarıdır. Sağlıklı ve güvende büyüyüp, gelişebilmeleri açısından bebeklere önemli avantajlar kazandırabilen bebek karyolalarının en özel tasarımlarını İKEA ile birlikte ayaklarınıza kadar getirdik.

Ikea bebek odası daha doğrusu 0-2 yaş grubu kategorisinde çok değişik karyola tasarımları mevcut. Bebekleriniz için hem konforlu, hem de oldukça şık tasarımlara sahip bu bebek odası karyolalarına gelin hep birlikte göz atalım…

ikea-bebek-karyolasi-tasarimlarindan-hensvik-bebek-karyolasi_1461151802

Ikea Bebek Karyolası Tasarımlarından Hensvik Bebek karyolası

Bebeğiniz için herşeyin en iysini istiyorunuz doğal olarak. Tıpkı Ikea’nın Hensvik Bebek karyolasında olduğu gibi. Ana malzemesi masif kayın ağacı olan bu karyola akrilik bazlı boya ile boyanmış.

ikea-gonatt-bebek-karyolasi_1461152195

Ikea Gonatt Bebek Karyolası

Yine masif kayın ağacı şık bir tasarım Gonatt bebek karyolası mat gri renk tonlaması ile bilindik bebek odası karyolalarından oldukça farklı.

2016-ikea-bebek-karyolasi-modelleri-stuva-karyola_1461152371

2016 Ikea Bebek Karyolası Modelleri Stuva Karyola

İskandinav tarzının basit ancak bir o kadarda şık örneklerinden biri Ikea Stuva bebek karyolasında görülüyor. Beyaz ve mavi erkek bebekler için oldukça ideal bir seçim olacaktır…

Size en yakın İKEA mağazasına giderek kolaylıkla satın alabileceğiniz bu harika karyolalar ile sizlerde bebek odalarınızı daha net ortamlara çevirebilir ve bebeklerinizi çok daha huzurlu ve sağlıklı bir şekilde büyütebilirsiniz. Hemen hemen tüm bebek odalarına kolaylıkla adapte edilebilecek bebek karyolalarına isterseniz buyrun birlikte bakalım.

IKEA BEBEK ODASI KARYOLA TASARIMLARINA GÖZ ATIN