Oturma Odaları İçin 2016 Koltuk Takımı ve Oturma Grubu Modelleri

Oturma odası koltuk takımı modelleri 2016 – Oturma odalarının en önemli parçaları, adı üstünde oturma odası olduğundan koltuk takımlarıdır. Bu alanın dekorasyonuna yüzde yüz etkisi olan bu mobilyaların şık oldukları kadar, oturma odaları veya modern adı ile yaşam alanları, akşamları ailemiz ile vakit geçirdiğimiz, dinlenme alanımız oldukları içinde aynı zamanda konforda sunmaları gerekir. 

Bu bağlamda, dekorask.net olarak salon ve yemek odası takımlarının ardından şimdi de bu yılın modern koleksiyonları arasından derlediğimiz oturma odası takımlarına göz atıyoruz. Serimizin bu bölümünde yer alan örnekler, modern hatlarının yanı sıra eşsiz renk uyumları ile modern zevke meraklı ev hanımlarının gönlünü kazanacak cinsten.

Oturma Odaları İçin En Güzel Koltuk Takımları

Oturma Odaları İçin En Güzel Koltuk Takımları

Geçtiğimiz son bir kaç yılda retro tarzı oturma grupları pek bir moda oldu. Özellike berjerler oturma odası mobilyalarının vazgeçilmezleri arasına girdi. Bu durum oturma odalarında normal koltuk takımı kullanmak yerine köşe takımlarını tercih edenler içinde geçerliydi, zira köşe takımı satın alanların çoğu berjerleri ile konsept bir şekilde satılan köşe takımlarını tercih ettiler.

Oturma Odası Koltuk Takımı Modelleri

Oturma Odası Koltuk Takımı Modelleri

Geçtiğimiz yıllarda moda olan ve modası daha uzun yıllarda geçmeyecek gibi görünen bir diğer trend ise çiçekk desenleriydi ki bu yılın koltuk takımlarında da oturma gruplarında bahar rüzgarı esmeye devam ediyor. 

Son Moda Oturma Grubu Modellerinden Örnekler

Son Moda Oturma Grubu Modellerinden Örnekler

Modern tasarımlarda yine bu yılın oturma odası koltuk takımları arasında trend durumda. Modern, kullanışlı ve ortopedik tasarımları ile oturma odalarınızı baştan yaratacak olan modeller, 2016 yılının tasarım ruhunu yansıtır nitelikte. Genel hatlarına baktığımızda modern hatların öne çıktığı 2016 oturma grubu modelleri, konfor konusunda da eşsiz bir deneyim sunuyor.

Bizler ise her zaman olduğu gibi sizler için bu modern hatlara sahip konforlu örnekleri bir araya getiriyoruz. Aşağıdaki örneklere yakından göz atmak için resmin üzerine tıklayabilirsiniz. İşte birbirinden şık, modern ve konforlu oturma odası modelleri:

Oturma Odası Koltuk Takımları ve Oturma Grupları 2016