Kullanışlı ve Çok Şık Mutfak Dolaplarından Örnekler

En Güzel Mutfak Dolabı Örnekleri – Ev hanımlarının yatak odası, salon takımları ve oturma odası modellerinde olduğu gibi mutfak tasarımlarında da kullanışlı ve modern örnekleri tercih etmesi nedeniyle geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2016 yılında da benzer örnekler pek revaçta.

Bu yıl ki koleksiyonda öne çıkan mutfak dolabı tasarımları, renk konusunda farklı mimariye uyumluluk göstermesinin yanı sıra tasarım konusunda kombin ve isteğe bağlı portatif örneklerle görücüye çıkıyor. Bu yılın koleksiyonları arasında öne çıkan zarif ve sade modeller, kullanışlı tasarımları ile ev hanımlarının mutfakta daha pratik çözümler üretmesi için tasarlanmasının yanı sıra gün boyu rahat bir çalışma alanı sunan örneklere sahip.

2016 Mutfak Dolabı Tasarımlarından Örnekler

2016 Mutfak Dolabı Tasarımlarından Örnekler

Son bir kaç yıldır oval hatlara sahip modern mutfak dolabı tasarımları pek revaçta. Mutfakların ebat ve yapılarına göre U veya oval mutfak tezgahları ile kombinlenen bu tarz mutfaklar bir çok ev hanımının rüyalarını süslemekte.

Kullanışlı ve Şık Mutfak Dolaplarından Örnekler

Kullanışlı ve Şık Mutfak Dolaplarından Örnekler

Ayrıca bu tarz mutfak dolaplarında renklerde artık bildiğiniz gibi değil. Özellikle fuşya veya mürdüm tarzları çok revaçta. Bu renkler mutfak dolaplarına çok farklı bir kontrast ekliyor. 

Ada Tezgahlı Modern Mutfak Dolabı Tasarımları

Ada Tezgahlı Modern Mutfak Dolabı Tasarımları

Modern, klasik veya country tarzı mutfaklarda şu sıralar en çok tutulan uygulama ise ada tezgahlar. Ada tezgahlı mutfak tasarımlar kullanım açısından hanımların eline ekstra bir güç verirken, mutfaklarda masa olayına da son veriyor aynı zamanda.

Mutfak dekorasyonunuzu yenilemek üzereyseniz ve nasıl bir mutfak dolabı yaptıracağınız hakkında henüz hiç bie fikriniz yoksa foto galerimize mutlaka göz atmanızı öneririz, zira burada sizlere ışık tutuacak, kullanışlı ve şık mutfak dolaplarını bir arada bulacaksınız… 

Kullanışlı ve Çok Şık Mutfak Dolabı Örnekleri