Mutfaklarda Yükselen Trend Country Tarzı Mutfak Dolabı Tasarımları

Country Mutfak Dolabı Modelleri – Ev hanımlarının dekorasyon ve kullanışlı tasarım konusunda en çok dikkat ettikleri yaşam alanlarından biri olan mutfak modelleri, mobilya ve dekorasyon firmalarının 2016 yılı koleksiyonlarında da göz kamaştıran bir yelpaze ile görücüye çıkıyor.

Bu yıl ki koleksiyonunlarda yükselen bir trend olan country tarzları ön plana çıkıyor. Şık görünümden önce kullanışlılığı ilke eden country tarzı mutfak tasarımları, modern ve estetik hatlarla buluşurken, hanımlara kullanışlı ve geniş bir saha sunuyor. Bizlerde mutfaklarda country esintileri görmek isteyen hanımlar için, bu sayfamızı birbirinden şahane country mutfak dolabı modellerine ayırıyoruz.

En Yeni Country Mutfak Dolabı Modelleri

En Yeni Country Mutfak Dolabı Modelleri

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi country tarzının prensibi ilk etapta kesinlikle güzel görünüm üzerine değil. Tıpkı İskandinav tarzlarında olduğu gibi ön planda kullanım kolaylığı ve basitlik var. Şıklık bu tasarımlara bağlı olarak kendiliğinden geliyor.

Modern Mutfak Dolapları Country Mutfak Dolabu Örnekleri

Modern Mutfak Dolapları Country Mutfak Dolabı Örnekleri

Country tarzının bir diğer ve ana özelliği beyaz rengin ağırlıkta olması, ancak üst resimde görüldüğü gibi ara sırada olsa mat ve nötr renklere sahip mutfak dolabı tasarımlarınıda görüyoruz.

Country Tarzı Mutfak Dolabı Tasarımları

Country Tarzı Mutfak Dolabı Tasarımları

Fakat bu tarza beyaz rengin herşeyden çok yakıştığı su götürmez bir gerçek. Sonuçta eşyanın tabiatı bu. Country tarzını yansıtan renk beyaz ve bir de olmazsa olmazlardan toz pembe çiçek desenleri.

Sizlerde country tarzının hastası iseniz ve mutfaklarınızda bu tarz mutfak dolapları görmek istiyorsanız foto galerimizde sizler için bir araya getirdiğimiz country mutfak dolabı modellerine göz atabilir, bu örneklerden ilham alabilirisiniz. İşte sizlere 2016 Country tarzı mutfak modelleri

COUNTRY TARZI MUTFAK DOLABI TASARIMLARINDAN ÖRNEKLER