Mondi’nin İştah Açan Yepyeni Yemek Odası Takımları

Yeni bir yemek odası dekorasyonu ortaya çıkartmak isteyen ve bunun için kendisine ekstra olabilecek yeni nesil yemek odası takımları arayanları Mondi tarafından hazırlanmış özel tasarım yemek odası takımlarını yakından görmeye ve incelemeye davet ediyoruz. Her köşesinde ayrı bir detayı barındıran aşağıdaki Mondi yemek odası takımları kesinlikle kaçmaz!

Bir yemek odasından aranan tüm detayları eksiksiz bir şekilde içerisinde barındıran Mondi yemek odası takımlarıyla istediğiniz yemek odalarını çok kolay bir şekilde hazırlayabilecek ve hazırladığınız yemek odalarınız içerisinde çok daha keyifli vakitler geçirebileceksiniz.

Mondi Romantica Yemek Odası Takımı

Mondi Romantica Yemek Odası Takımı

Daha önceki sayfalarımızda Mondi'nin country tarzındaki koleksiyonlarından Romantica yatak odası takımına göz atmıştık hatırlarsanız. Bu defa aynı koleksiyondan yemek odası takımını beğeninize sunuyoruz.  

Yoğun beyaz rengin her bir detaya incelikli bir hava kattığı Romantica Yemek Odası, sandalyelerdeki çiçek desenli kumaş kaplamaları, ince country fitilleri ve porselen kulpları ile country tarzına estetik bir gönderme yapıyor.

Mondi Mabel Yemek Odası Takımı

Mondi Mabel Yemek Odası Takımı

Mondi yemek odası takımları arasında ön plana çıkan bir diğer takım ise Mabel yemek odası. Eko-klasik tarzda tasarlanan Mabel yemek odasında kullanılan motifler taç ve diğer kapak uygulamaları ile zenginleştirilmiş. Büfe aynası üzerindeki desen baskılar zarif bir tasarıma sahip olmakla birlikte ardında led aydınlatma ile ön plana çıkarılmış. Yapraklı düğme kulplar ise takıma ağır ve zarif bir hava kazandırmış.

Mondi yemek odası ürün grubunda oldukça şıkk diğer tasarımlarda var, dolayısı ile bu tasarımların tamamını foto galerimizde bulabilir, zevkinize en uygun yemek odası takımını bu galeri içerisinde bulabilirsiniz… 

MONDİ EN YENİ YEMEK ODASI TAKIMLARI