Angora Halı Yeni Modelleri İle Göz Kamaştırıyor

Dekorasyonlarınız için bir halıya ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda gözünüz kapalı bir şekilde tercih edebileceğiniz Angora halı modelleriyle dekorasyonlarınıza özel etkiler sağlayabilir ve mekânlarınızı çok daha hoş bir yapıya çevirebilirsiniz. Halı satın almak istediğiniz zamanlarda gözünüz kapalı bir şekilde tercih edebileceğiniz Angora halılarını sizler için derledik. 

Angora Halı 2016 koleksiyonlarında farklı renklere, sıradışı desenlere yer vermiş. 2016 Koleksiyonları arasında hem modern desenler, hem klasik motifler, hem de bu iki tarzla harmanlanmış değişik desenler var. 

En Yeni Angora Halı Desenleri

En Yeni Angora Halı Desenleri Everest Koleksiyonu

Angora Halı geçtiğimiz yılın son çeyreğinde 2016 halı modellerini vitrine çıkardı. Bu modeller, Everest, Avangarde, Armada, Polo, Velvet, Damask ve Bohem Koleksiyonlarından oluştu. Bu koleksiyonlar arasında kuşkusuz en dikkat çekeni ise yukarda gördüğünüz Everest koleksiyonu oldu. 

Angora Halı Yeni Modelleri

Angora Halı Yeni Modelleri

Gerek renkleri, gerekse desenleri ile farklı bir dokuya sahip olan Everest koleksiyonunun ardında bir diğer dikkat çeken Angora Halı koleksiyonu, modern desenleri ve renkleri ile Armada koleksiyonu oldu. Bu koleksiyon içerisinde son zamanların çok tutulan çiçek desenli halı modelleride mevcut.  

Angora Halı 2016 Modelleri ve Desenleri

Angora Halı 2016 Modelleri ve Desenleri

Foto galerimizde beğeninize sunduğumuz diğer Angora Halı desenlerinede baktıkça bakasınız gelecek ve mutlak suretle satın almak isteyeceksiniz. Bu harika halı modellerini yakından inceleyerek kendiniz için bir tanesini satın alabilirsiniz diye düşünüyor ve şimdi sizleri aşağıdaki halıları yakından görmeye davet ediyoruz. 

ANGORA HALI 2016 MODELLERİ