İstikbal’den Salonlarınız İçin Çok Zarif Klasik Koltuk Takımları

Klasik bir düzene sahip bir dekorasyon yapısı ortaya çıkartmak istediğiniz zamanlarda işlerinizi ciddi anlamda kolaylaştırabilecek olan yeni tarz klasik koltuk takımlarıyla karşınızdayız. Hemen hemen tüm zevk ve tarzlara direkt olarak hitap edebilecek klasik koltuk takımları İstikbal bünyesi altında satışa çıkartılmış.

İstikbal tasarımcıları tarafından gerçekten çok özel detaylar kazandırılarak ortaya çıkartılan ve her köşesinde ayrı bir işçiliği barındıran bu harika koltuk takımları sizleri cezbedecek yapı ve görünümlere sahipler diye düşünüyor ve şimdi de sizleri bu harika koltuk takımlarını yakından görebilmek üzere aşağıdaki galerimize davet ediyoruz.

İstikbal En Yeni Klasik Koltuk Takımı Modellerinden Resital Salon Takımı

İstikbal En Yeni Klasik Koltuk Takımı Modellerinden Resital Salon Takımı

İstikbal klasik koltuk takımı ürün grubuna son olarak Resital koltuk takımı eklendi. Gül kurusu ve krem renklerinin muhteşem ahengi ile adeta büyüleyen Resital koltuk takımı avangard mobilyalarla salonlarını dekore etmek isteyenler için eşsiz bir seçim olarak görünüyor.

2016 İstikbal Salon Koltuk Takımlarından Barok Koleksiyonu

2016 İstikbal Salon Koltuk Takımlarından Barok Koleksiyonu

Barok koltuk takımıda açık renkli salon takımları arasında yer alıyor. İstikbal'in geçtiğimiz yılın sonlarında vitrine çıkardığı takımın ahşap kısımlarında yer alan detaylara dikkat etmenizi öneririz. Kapitone ile lüks vurgusu yapılan takım salonlarda bir saray rüzgarı estirmek için tasarlanmış.

2016 İstikbal Lavinia Klasik Koltuk Takımı

2016 İstikbal Lavinia Klasik Koltuk Takımı

Klasik avangard tarzıyla, parlak kumaşı, ince işçiliği ve şık tasarımıyla dikkat çeken İstikbal Lavinia klasik koltuk takımı ise yine gül kurusu tonu ile birlikte pudra, yeşil, bej vizon ve kahve renk seçenekleri ile satışa sunuluyor.

Salonlarınız için saraylardan çıkmış gibi şahane koltuk takımları aramaktaysanız foto galerimizde sizler için bir araya getirdiğimiz diğer istikbal klasik koltuk takımlarınada göz atmanızı öneririz… 

İSTİKBAL KLASİK KOLTUK TAKIMLARINI İNCELEYİN