Mondi’den Şahane Yatak Odası Takımları

Yeni bir yatak odası dekorasyonu hazırlamak anlamında adımlar atmak isteyen ve bunun için kendisine ekstra olabilecek yatak odası takımları arayanları Mondi tarafından hazırlanmış çok hoş tarz ve tasarımlara sahip yeni yatak odası takımlarını yakından görmeye davet ediyoruz. Mobilya sektörünün liderlerinden bir tanesi olan Mondi, yeni sezon için hazırlattığı yatak odası takımlarına öylesine etkileyici tarz ve tasarımlar kazandırmış ki gerçekten etkilenmemek elde değil.

Hadi buyurun gelin Mondi tarafından hazırlanan bu harika tasarım yatak odası takımlarına birlikte bir göz atalım ve sizin için de en uygun olabilecek Mondi yatak odası takımlarını birlikte ortaya çıkartalım!

Mondi Romance Yatak Odası Takımı

Mondi Romantica Yatak Odası Takımı

Country tarzı dekorasyon ve mobilya trendleri şu sıralar pek revaçta, bir çok mobilya markası ürün grubunda kendilerine yer buluyorlar. Mondi ise bu değişik tarza Romantica yatak odası takımında yer vermiş. Sadeliği ve fonksiyonelliğiyle göz dolduran Romantica Yatak Odası Takımı, oval ve özel kesim başlıkları, yüksek ayakları ve işlemeli ayrıntılarıyla yatak odanıza country tarzının zarafetini sunuyor.

Mondi Eylül Yatak Odası Takımı

Mondi Eylül Yatak Odası Takımı

Mondi 2016 yatak odası ürün grubuna son olarak eklenen Eylül yatak odası takımında ise basit ancak düzenli ve şık bir tasarım görüyoruz. Mondi Eylül yatak odası, ıhlamur ve latte renk kombinasyonu ile dikkat çekerken, kapak üzeri dekoratif bronz aynaları, ayna üzeri modern desenleri ve desenli kulpları ve  sıradışı tuvalet masası aynası ile göz dolduruyor. 

Yatak odası takımı almak üzeresyseniz ve mobilya markanızı Mondi olarak belirlediyseniz, Mondi'nin diğer yatak odası takımlarına foto galerimizde göz atabilirsiniz…

MONDİ 2016 YATAK ODASI TAKIMLARINI İNCELEYİN…