İstikbal’in En Yeni Köşe Takımlarını Sizler İçin İnceledik

İstikbal tasarımcılarının özel detaylar kazandırarak ortaya çıkardıkları yeni nesil İstikbal köşe takımlarıyla karşınızdayız. Modern dekorasyonların en önemli parçalarından biri olarak görülen köşe takımlarının İstikbal tasarımcıları tarafından hazırlanan en etkileyici tasarımları sizleri kendilerine hayran bırakacak yapı ve görünümlere sahipler.

2016 Yılına birbirinden şık tasarımlar ile merhaba diyen İstikbal, köşe takımları grubunda da yine harikalar yaratmaya devam ederken, bizlerde bu yepyeni köşe takımı modellerini sizler için detaylı olarak inceliyoruz… 

İstikbal 2016 Köşe Takımlarından Perla Köşe Takımı

İstikbal 2016 Köşe Takımlarından Perla Köşe Takımı

İstikbal 2016 köşe takımı ürün grubuna yeni eklenen Perla köşe takımı son dönemlerde moda olan mürdüm ve gül kurusu renkleri ile sahneye çıkıyor. Şık berjeri ve beyaz fitilleri ile dikkat çeken Perla köşe takımı yüksek ayaklı yapısı ile de hanımların temizlik işlerini hafifletiyor. 

İstikbal Fieri Köşe Takımı

İstikbal Fieri Köşe Takımı

Renkli ve modern tasarımlardan hoşlannların bayılacağını düşündüğümüz Fieri köşe takımı ise hakikaten görülmeye değer bir ürün. Başta sarı olmak üzere, fuşya, mavi, koyu mavi, ve vizon gibi cıvıl cıvıl renk seçenekleri ile satışa sunulan fieri köşe takımı modern mekanlar için nadir oturma grupları arasında yer alıyor. 

İstikbal En Yeni Köşe Takımlarından Star S Köşe Takımı

İstikbal En Yeni Köşe Takımlarından Star S Köşe Takımı

İstikbal Star S köşe takımı ise sarının tatlı bir tonu olan Rasalyn sarı tonunda tasarlanmış. Berjeri ise son zamanların çiçekli dekorasyon trendlerine nazire yapar nitelikte. 

Hemen hemen tüm oda dekorasyonlarınız içerisinde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz İstikbal yeni köşe takımlarını kesinlikle kaçırmamalı ve buharika tasarım ürünler arasından seçeceğiniz bazılarını dekorasyonlarınıza kazandırmalısınız.