İstikbal’den Sıradışı Orta Sehpa Tasarımları

Dekorasyonların en gözde ürünlerinden bir tanesi olan ve hemen hemen tüm dekorasyonlar içerisinde yer alan sehpaların İstikbal tasarımcıları tarafından hazırlanan alternatif tasarımlarını sizler için sunuyoruz. Dekorasyonlarınıza çok fazla yakışabilecek ve daha net bir dekorasyon yapısı hazırlayabilmeniz konusunda sizlere ekstra yardımlar sağlayabilecek olan bu harika sehpalar ile sizler de kesinlikle dekorasyonlarınıza çok özel etkiler kazandırabileceksiniz.

İstikbal Color Orta Sehpa

İstikbal Color Orta Sehpa

Renkli dekorasyon tarzlarından hoşlananlar için adeta biçilmiş kaftan olan İstikbal Colo Orta Sehpa, siyah, beyaz, fuşya ve sarı renklerin inanılmaz ahenginden meydana geliyor. Aynı sehpanın sarı yerine turkuaz yeşil kullanıldığı bir versiyonu daha mevcut.

İstikbal Değişik Orta Sehpa Tasarımları

İstikbal Değişik Orta Sehpa Tasarımları

İstikbal Spring Orta Sehpada ise hem renkli hem defonksiyonel öğeleri bir arada bulabilirsiniz. Spring orta sehpa sarı- siyah, fuşya, sütlü kahve ve turkuaz yeşil seçenekli zigon sehpaları ile salon dekorasyonunuza farklılıklar getiriyor.  

İstikbal Viva Orta Sehpa

İstikbal Viva Orta Sehpa

Yine değişik bir İstikbal orta sehpa tasarımı… İstikbal Viva orta sehpa çağdaş bir tasarıma sahip, üstelik renklide bir takım, zira bu takımda da  sarı, fuşya, kahve ve turkuaz yeşil gibi moda renk seçeneklerine yer verilmiş. 

Hemen hemen tüm dekorasyonlara çok kolay bir şekilde adapte edilebilecek tarz ve tasarımlarıyla dikkat çeken yeni nesil İstikbal sehpalar aşağıdaki galerimiz içerisinde yer alıyorlar. Buyurun gelin bu harika tasarımları hep birlikte inceleyelim!

İSTİKBAL MODERN ORTA SEHPA TASARIMLARINI İNCELEYİN !..