Mondi Yatak Odası Takımları İle Yatak Odanız Hayat Bulacak

Mondi Yatak Odası Takımları– Oturma gruplarıyla 2016 yılına damga vuracak nitelikte tasarımlar ile görücüye çıkan mondi mobilya, yatak odası takımları ile benzersiz bir yelpaze yaratmış durumda. Bu yıl ki koleksiyonun panel mobilya gruplarıyla eşsiz bir deneyim sunan mondi, yatak odası modelleri ile bir kez daha yatak odalarınıza eşsiz bir hava katacak nitelikte. Hem şahane renk uyumları hem rahat ve kullanışlı tasarımları mondi’de bulabileceksiniz. Mondi sizin rahatlığınızı düşünerek huzur dolu bir yatak odası için özel tasarımlar sunmuş bu sezon. Hemen örneklerini de yazımızın içeriğinde göreceksiniz sevgili dekorask.net takipçilerimiz. Tüm asalati ve zerafeti yanında fonksiyonel parçaları ile harika bir yatak odası tasarımı sizi bekliyor. Kullanışlı komodinleri şifonyer çok bölmeli kolaylıkla düzen sağlayabileceğiniz gardrobu ile kullanışlı bir yatak odası, hayatınızı kolaylaştıracak bir yatak odası sizin olabilir.

mondi-carina-yatak-odasi-2016

Farklı tasarımlarla farklı zevklere hitap eden ve modern olduğu kadar kullanışlı bir koleksiyona imza atan mondi, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılki koleksiyonuyla da hanımların hayal ettiği tasarımları sunuyor. Hanımlar kadar beylerin de beğenisini kazanan mondi yatak odası takımları arasından yaptığımız derlemeye aşağıdan göz atabilirsiniz. İşte birbirinden şık ve konforlu 2016 mondi yatak odası takımları.. Hemen aşağıda da özel bir tasarım görüyorsunuz. Görünce içinizin yağlarının erimemesi mümkün değil. Fildişi rengi ile dikkat çeken yatak odasında altın renginde dekoratif görünümlü fitil uygulaması hoş bir hava oluşturmuş. Bu yeni takımda ayrıca kampanya da var. Hemen vakit kaybetmeden mondi mağazalarına bir uğrayın derim.

mondi-vienna-yatak-odasi-2016

Bu sezon paris yatak odası ile yatak odanız anlam kazanacak. Opak beyaz ve ceviz renkleri ile şık bir görünüm elde edilen paris yatak odasına hayran kalacaksınız. Yatak odası tasarımlarının hepsi muhteşem bence. Her çift kendine göre bir şeyler bulabilecek modellerde.

mondi-paris-yatak-odasi-2016

Mondi modelleri ile yatak odanızı daha çok benimseyecek kendinizi olduğundan daha fazla huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz. Ihlamur ve latte renklerinin muhteşem renk uyumunu aşağıdaki mondi tasarımında görüyoruz. Kapak üzerinde tuvalet masası ve komodinler üzerinde bronz aynalar bir tarz oluşturmuş. Bu sezonda mondide fırsatlar bitmiyor. Dilerseniz mondi yeni köşe takımlarını buradan inceleyebilirsiniz.

mondi-eylul-yatak-odasi-2016