Mondi Genç Odası Takımları Dinamik Modeller

Mondi Genç Odası Takımları– Panel mobilya gruplarında tasarımları ile olduğu kadar fonksiyonel ve portatif özellikleriyle de dikkat çeken mondi genç odası takımları, gençlerin olduğu kadar ebeveynlerin de beğenisini kazanıyor. Geçtiğimiz yılın koleksiyonunda da tasarımlarıyla beğeni toplayan ve gençlerin tercihi olan mondi, 2016 yılı koleksiyonunda da mondi mobilyanın tasarım ruhuna uygun örneklerle görücüye çıkıyor. Mondi gençlere daha özel mekanlar sunarken onların hayatlarını daha anlamlaştırmaya değer katmaya geliyor. Hala bir odanız yoksa bence mondi size özel imkanlar sunacak. Mondi gençlerin tüm ihtiyaçlarını düşünerek yaşamın her alanında genç arkadaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verecek. Daha düzenli bir hayata mondi ile merhaba demeye hazır mısınız? O halde takımlara bir göz atalım. Gençlerin kendilerini özel hissedecekleri bir genç odası sizlerle. Özel tasarımda çok şık detaylara takılacaksınız. Bej rengin meşe rengine uyumu ile harika bir renk uyumu yanında oldukça fonksiyonel ve konfor sunan bir genç odası. Modeldeki modern kulplar şık bir detay kazandırmış takıma.

mondi-buton-genc-odasi-takimi-2016

Sökülüp-takılabilir ranza modelleri, araba yatak modelleri, sürgülü dolap modelleri gibi dekoratif aksesuarların da yer aldığı 2016 genç odası takımları, gençlerin hayal ettikleri konforlu, genç ruhuna uygun, renkli ve fonksiyonel tasarım ruhuna yaraşır örneklerle karşımıza çıkıyor. Biz de bu örneklerden derlediğimiz modelleri gençlerle paylaşıyoruz. İşte birbirinden konforlu, şık, modern ve kullanışlı 2016 mondi genç odası takımları: Renkleri ustaca işlenmiş detayları ile çok şık dinamik görünümler sergileyen genç odası takımlarına hayran kalacaksınız.

mondi-esca-genc-odasi-2016

Birbirinden hoş renklerle dengelenen mondi gençlere özgürce yaşabilecekleri bir genç odası sunarken aynı zamanda düzen ve tertip sağlamaları için fonksiyonel genç odalarını sunmuş. Hemen aşağıda yer alan genç odası genç kızlara hitap eden bir model diyebiliriz. Oval ve kıvrımlı hatları çiçek desenli yatak başlığı ile genç kızları cezbedecek. Beyaz kırmızı ve mavinin hoş etkilerini bu takımda bulacaksınız.

mondi-romantica-genc-odasi-2016

Mondi kendine has tarzı ile tasarladığı genç odalarına tam da gençlerin zevkine hitap edecek yorumlar katmış. Eminim hem gençler hem de anne babalar bu modellere bayılacaklar. Fiyat bilgisi ayrıntılı bilgi için mondi online sitesine buradan ulaşıp inceleme yapabilirsiniz.

mondi-tarz-genc-odasi-2016