İpek Televizyon Üniteleri Özgün Tasarımlara Bayılacaksınız

İpek Televizyon Üniteleri– İpek mobilyanın 2016 yılı koleksiyonundan derlediğimiz serimizin bu bölümünde, ipek’in duvar üniteleri kreasyonunda tasarımları ve fonksiyonel, portatif tasarımları ile dikkat çeken ipek televizyon üniteleri ile devam ediyoruz. Duvar üniteleri kreasyonunda tasarımları kadar renk seçenekleri, kullanışlı yapıları ve portatif özellikleriyle öne çıkan 2016 televizyon üniteleri, ipek mobilyanın dekoratif aksesuarlar konusunda da ne denli başarılı olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor. İpek tv üniteleri özgün tasarımları ile sizi etkileyeceğini düşünüyorum. Sizler için modeller hakkında biraz bilgi edinmek için bazı modelleri sunmak istiyorum. Kendine has duruşu ile bu şahane tv üniteleri evinize de tarz katacak. Tv izlemenin keyfine varırken aynı zamanda konforu da iki kat fazla yaşatacak ipek oturma odası takımları 2016 modellerini de bu yazımızdan inceleyebilirsiniz.

ipek-atlantis-duvar-unitesi

Geçtiğimiz yılın koleksiyonunda da tasarımları ile dikkat çeken ve birçok ev hanımının tercihi olan ipek tv üniteleri, bu yıl da farklı seçenekleri ve zengin tasarım yelpazesi ile salon ve oturma odalarınıza uygun bir tercih nedeni olacak nitelikte. Biz de bu örnekler arasından bir galeri hazırladık. İşte 2016 ipek televizyon üniteleri: Hem bir tv ünitesi hem şık biblo ya da dekoratif eşyalarınızı sergileyebileceğiniz bir sergi. Şahane bir salon dekorasyonu için ipek televizyon ünitelerini bir görün derim ben. Tasarımları göz dolduran şık zengin görünüme sahip oldukça da kaliteli ürünler. Aynı zamanda evinizde küçük çocuğunuz varsa bu üniteler son derece ağır darbelere karşı oldukça sağlamdır. İpek mobilyada eminim beğeneceğiniz zevkinize cebinize evinize uygun modele rastlayabilirsiniz.

ipek-country-tv-unitesi-2016

Beyaz, ahşap tonlar bu sezon ipek mobilyada sıklıkla görülen renkler. Beyaz modelleri her evde her dekorasyonda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Dekorasyon içinde beyaz renk ilgi çekici ve hoş bir etki bırakır. Bir de arkadaşlarım ipek mobilyada modellerin yerden yüksek şık ayaklarla tamamlanması hanımların oldukça hoşuna gidecektir. Temizlik kolayca yapılabilecektir böylece. Aşağıda gördüğünüz gibi tv ünitesinden çok fazla işlevi var bu tasarımların. Modellerde ayrıca kapalı bölmeler de yer alırken gizlemek istediğiniz görünmesini istemediğiniz eşyalarınızı bu alanlarda muhafaza edebilirsiniz.

ipek-drop-tv-unitesi-2016

ipek-volga-tv-unitesi-2016